| CrucifiedCountess a întrebat:

Banc... Un cuplu foarte batrîn îsi serbeaza cea de-a 75-a aniversare a casatoriei. La un moment dat, sotul îi spune sotiei: - Draga, vreau sa te întreb ceva: dintotdeauna m-a framîntat faptul ca cel de-al saselea copil al nostru nu a semanat cu restul. Acum, dupa 75 de ani, trebuie sa stiu: a avut el un alt tata? Sotia se uita la el si marturiseste: - Da, draga, ai dreptate, a avut un alt tata. - Si poti sa-mi spui cine a fost? - Tu rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

Fain Countess laughing Iti zic si eu vreo doua bancuri, da-s cu politisti big grin
Am parcat masina grabit si am dat o fuga sa cumpar tigari si bere de la magazinul din colt.
Cind am iesit ( dupa doar citeva minute!) deja era afara un politist care scria de zor o amenda.
M-am dus la el si i-am spus:
- Poate ma mai slabesti un pic, la care el a continuat sa scrie amenda fara sa se uita la mine. La care l-am facut "nazist".
De data asta s-a oprit, s-a uitat la mine, si a inceput sa scrie o alta amenda pentru. cauciucuri uzate.
Asa ca eu l-am poreclit "rahat de bou" la cere el a inceput sa scrie o a treia amenda pe linga cele doua deja agatate in parbriz.
Chestia asta a cam durat vreo 20 de minute.
Cu cit il jigneam mai tare, cu atit se invirtosa la scris amenzi.
Pina am obosit eu si am hotarit sa cedez.
Asa ca am plecat pe jos, am dat coltul si m-am urcat in masina mea.
**
Doi copii spun bancuri despre politisti, neobservand ca in spatele lor se afla deja unul.
- Stii care este diferenta dintre un politist si un magar? intreaba unul.
- Care este? intreaba ironic politistul, prinzandu-i de urechi pe cei doi.
- Nici una, domnule politist, striga unul speriat.
- Altadata aveti grija ce spuneti, spune politistul si pleca mai departe.
**
Pe Transfagarasan urca Aro-ul politiei in marsarier.
Un trecator ii intreaba:
- Da' bine, ma baieti, de ce urcati voi pe traseul asta periculos cu spatele?
- Pai ne-am gandit ca, daca sus nu gasim loc de intors, vom putea veni la coborare cu fata.
Dupa un timp, din nou echipajul politiei, coborand Transfagarasanul, tot in marsarier.
Trecatorul din nou:
- Pai bine, ma baieti, de ce coborati Transfagarasanul cu spatele?
- Am gasit loc de intors!

11 răspunsuri:
| us3r a răspuns:

Mda...foarte tare!
dar eu is curioasa ce raspuns i-a mai dat batranelul laughing

Shin
| Shin a răspuns:

Tare laughing @Reny: cred ca a facut atac de cord pe loc tongue
Sau, ar fi putut sa spuna "Atunci ar trebui sa-i spun ca mai are inca 10 frati la vecinele de scara tongue"
Shin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu... rolling on the floor
Important e ca a avutlaughing

| Bianca26bb a răspuns:

E tare. Chiar daca a zis c a alt tatawinking...

| yoanna73 a răspuns:

Super

| Barajag a răspuns:

Fain, poate ne spui tu cine a fost tatalhappy hai sa va spun si eu un banc.happyDupa ce a oficiat o casatorie, preotul continua predica si le da sfaturi tinerilor casatoriti:..., iar sotia are datoria de a-si urma, in viata, tot timpul sotul.la care tanara zice:-nu cred ca am sa pot parinte! el e factor postal.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorlaughing zooooper tare bancul laughing)

| kiwii a răspuns:

Hahah laughing Asta chiar a fost tare laughing

| kiwii a răspuns:

Hahah laughing Asta chiar a fost tare laughing

| kiwii a răspuns:

Hahah laughing Asta chiar a fost tare laughing

| kiwii a răspuns:

Hahah laughing Asta chiar a fost tare laughing

Întrebări recente