| Ade a întrebat:

Banucuri, Bancuri vreau multe bancuri! Culmi, culmi vreau multe culmi! Cine imi da? Bumtzy, Bumtzy, Bumtzy!

5 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Bula intreaba o colega : Stii engleza? Colega : Da! Atunci zi-mi si mie te rog, cum se traduce gheata, ceai, picior? Colega : Ice, tea, foot...

Răspuns utilizator avertizat
| jean4 a răspuns:

Invata mai draga sa scrii ca e si timpul de acum. Sau tu inca nu ai aruncat papusile la ghena.

| jean4 a răspuns:

Voi astia care ati dat stupid inseamna ca tot sunteti prosti ca noaptea si sustineti scrisul cu greseli.

| cristinna23 a răspuns:

Www.mioritice.ro incearca aici, eu citesc intotdeauna pe sit-ul asta