| BUBULINA a întrebat:

Beata la examenul de conducere...aoleu razi cu lacrimi :))))))))))))
http://www.youtube.com/watch?v=O-ojcUVmNKY&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Ea nu-i obisnuita sa sufle, doar sa traga. laughing Este intr-adevar o scumpica. Cica: "Du-te mai d'aicea ca nu stii nici macar care ii... depasirea... care ii... cati km trebui' sa aiba, sau metri, 50 de metri sau 100 de metri intr-un vehicul. Du-te mai incolo, vezi-ti de treaba!" Ce tare! Probabil se refera la lunginea penisului pe care clientul din vehicul trebuie sa-l aiba ca ea sa poata calcula daca s-o ia uuuuf de cap trebuie sa iasa din vehicul sau ajunge la cap fara sa paraseasca vehiculul. Din cea spus ea, 50-100 m probabil tragea de cap din barul in care lucra in timp ce clientul statea in masina in parcarea clubului, mai servea un client cu alcool, mai tragea din capul clientului aflat in parcare. Fata care stie cum sa-si satisfaca clientii. Probabil ultimul client era si constipat s-a-mbatato cu basini. rolling on the floor Chiar este simpatica.

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu stiu daca ar trebui sa rad sau sa plang...

Shin
| Shin a răspuns:

M-a uns la inima tongue
Shin.

cami
| cami a răspuns:

Bai bubu, link-urile tale sunt prea penale rolling on the floor

| AndrusKanu a răspuns:

Prea tare! rolling on the floor

Citez: "O iau, o trag de cap, care e problema ta?" rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut-o mai demult.nu poti sa razi la asa ceva, gandeste-te numai la faptul ca acea fata va lua totusi permisul de conducere, crezi oare ca nu va mai continua sa bea? ma indoiesc.este de plans, sincer.

| BUBULINA explică:

Eu_o_mare_enigma sunt constienta ca domnisoara din imagine pune viata in pericol la multi pietoni si soferi
dar ce vrei sa fac cand ma uit la cele secvente. sa plang?
eu rad de prostia ei altcea eu una nu pot sa fac de cat sa rad, sa rad si iar sa rad

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Offf... Fata asa nu mai era in stare nici sa sufle laughing Cel mai rau e ca daca o fi luat permisul o sa bea la volan si poate da peste cineva.Doamne fereste!happy

cami
| cami a răspuns:

@enigma, iar aceeasi problema...happy? ti-am spus, fi si tu mai.flexibil.ai dreptate, mare dreptate! dar, cum a zis si @bubu.acum deh daca tipa isi arata fundul si etc, etc cate mai spune.normal ca te pufneste rasul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cami, singurul lucru ce ma face sa rad, este faptul ca politaiul o punea sa sufle, pe cand ea este obisnuita sa suga.restul..., crying

cami
| cami a răspuns:

Restul e CANCAN, stim...

| hândel a răspuns:

@bubulina, eu ti-am dat acel stupid din greseala, scuze. Am bifat amuzant si din viteza am votat si stupid pe langa. Anunt sa nu crezi ca am ceva cu raspunsul tau cu care-s total de acord. Si eu fac la fel, adica rad de prostia ei. Soferita nu cred sa fi ajuns, doar sa fie incredibil de buna la supt cui trebuie. Iertare pentru. conotatia sexuala.

| BUBULINA explică:

@amr stai linistit/a ca nu ma intereseaza voturile si eu mai patesc asa ca tine, se intampla si pe la case mai mari
nici macar nu ma uit cine ma voteaza
Nu mai bine amr

| redbull a răspuns:

Nu ii prea frumos, da asta ii de la mine din oras... laughing... asa specimene nu am mai vazut laughing

| Dara a răspuns:

Bubulina, tipa e... bine pregatita pentru examen laughing Problema e ca specimene de acest gen scapa libere pe soselele patriei si omoara oameni! Dar interviul e de toti banii laughing

Întrebări recente