| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Bine prunci, o mai postez odata ca sa se vada scrisul.
Imi merge netul.Imi merge.Intelegeti? Ma simt ca la un computer N.A.S.A. in momentul de fata.
http://i.imgur.com/UNe7sRE.png

38 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Neinteresant

| єχcєєℓ a răspuns:

applause

Bine că ai postat-o tu că de la Queen nu înțelegeam nimic.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru єχcєєℓ):

Esti fericit ca ai citit ce scria acolo, mai jos de Smiley? rolling on the floor

| єχcєєℓ a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

N-am citit, nu sunt gay, ca tine și Ashadow.Ai văzut operele mele?

http://www.tpu.ro/......-s-au-dus/

Și...

http://www.tpu.ro/......olit-bine/

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru єχcєєℓ):

Raspunsuri:
1) Du-te si te caca! rolling on the floor
2) M-a durut inimioara cand am citit comentariul Biei...

| єχcєєℓ a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

1)Pe Bless*
2)Ești găyuț.

| suităr a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Chiar ca i-a zis-owinking

| Ashadow a răspuns:

"Categoria Religie a ramas la fel" - asta da stire bomba laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Într-un final am putut vedea ce scrie.

| W3R4 a răspuns:

Ce premiu! :))
Dar stai să vadă lumea cu cine are onoarea. (deşi am mai postat-o şi la întrebarea lui Queen) http://i.imgur.com/AWozpaA.jpg

A,şiiii...am văzut ce ai scris deasupra la "COD DE BARE", cu gri închis...mamă,îţi mulţumesc ţie că mai făcut femelă! :))

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Mustata! ^ o ^
*il prinde de falcute*
Cine e mic si dulce si scump si dulce si adorabil si dulce? Tu esti! Sigur ca tu esti!
*se uita la Vera*
*lasa jos motanul chinuit*
Imi...imi cer scuze.; -;

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

laughing chiar îţi plac pisicile!
Ştiu ce crezi despre Mustăcioară, dar am un lucru să-ţi spun:

...NU-I DELOC CE CREZI.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Nici eu nu stiu ce cred! Lamureste-ma. laughing

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Deci nu esti gayuta. laughing

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Sper să nu te plictisesc,dar tu ai vrut-o! *ahem* Deci:
-se suie pe dulap,fără să-l văd,după care miorlăie să-mi atragă atenţia,şi cu o poftă de viaţă,se aruncă de pe dulap şi speră să-l prind...dar îşi rupe oasele pe gresie.
-stă în ghiuvetă,să bea picăturile care cad din robinet,(da,logică de pisică!) după aia se ridică în două labe,şi se uită în oglindă... apoi o linge.__.
-deschide uşa de la duş (nu ştiu cum dracu' face!),intră în cadă,şi aşteaptă să-i dau drumul la apă.
-blugii mei au acum un model franjurat foarte elegant, deoarece motanul meu e foarte stresat, şi na, îşi etalează ghearele pe hainele mele.
-chiar acum stă în stânga monitorului, şi ne urmăreşte conversaţia.Deci ai grijă ce spui, că tot eu am de suferit. :c

EI, MAI E SCUMP?

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Nu...nu-i iau postul profului tău! laughing

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

=)) la ultima, săraca fată, o înţeleg perfect!
...cred că ai văzut şi ce ochi mari are :S
Dar nu vrei să-l vezi când se enervează http://cdn.uproxx.com/......o1_500.gif

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

ÎÎÎÎÎH,o singură dată, mi-a băgat limba în ureche, dar de când l-am dat cu capul de calorifer, îşi ţine limba acasă.
Dar (cred că asta e mai rău!)... dimineaţa îmi dă cu coada la nas!
Plus că odată m-am trezit cu gă*oaza lui chiar pe faţa mea!
...şi acum mă linge pe mână.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Te-ai trezit cu poponeata aia lipicoasa la tine pe fata? laughing

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Am mai gasit ceva...
http://browse.deviantart.com/art/I-once-had-a-kitten-278319845
Stiu ca ai incercat! Stiu, stiu, stiu, stiu! :))

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Nu nu nu! laughing
Dar mi-a povestit mama că am avut o tentativă, la 7 ani.
...am vrut să-mi fac un sendviş, dar m-am răzgândit. (da, cu salam!)

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Lipicioasă nu... mirositoare, DA! x_X

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Vrea si Mustata sa puna botul la salamel... laughing

| ww2Totenkopf a răspuns:

Cine mi-a dus Furia Rosie la tombola aia de Craciun?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru ww2Totenkopf):

*arata cu degetul catre Niga*

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru ww2Totenkopf):

Nuuu...adica da! Oarecum.
Cauta-l la utilizatori: "NigăNigăNigăNigăNigăNigă". rolling on the floor

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Il stiu...din videoclipul ala si-a luat poza pentru avatar.

| Fridăm a răspuns:

Ştiam eu! Ştiam, ştiam, ştiam! Mâzgăăăă.

| Seducatorul a răspuns:

Ma duc s-o cumpar!

Întrebări recente