| Georgiana21 a întrebat:

Britain's Got Talent 2010 Winner.
http://www.youtube.com/watch?v=k8KgpOnPcx4&feature=relat ed

*In timp ce noi "ne mandrim" cu Adrian Tutu al nostru.

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si stii ce e trist? ballance mi se par la fel de buni!
. romanii au talent.dar nu au si minte...

| Bya132 a răspuns:

Ce e aia Britania și ce e aia România?

Fiecare cu gusturile lor...
Hmm, viațaoh go on

| MoonLight a răspuns:

Cate capete atatea pareri. Totusi "traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul". Nu zic ca Adrian Tutu nu e talentat, dar fata de Narcis e copil mic. Vocea care o avea baiatul ala se intalneste foarte rar. FOARTE rar!

| Dean1996 a răspuns:

Trăim în Romania și asta afectează talentele,să sperăm că la ediția următoare nu vor mai veni rapperi cărora le-au murit parinții, sau mai știu eu ce, pisica.Din toată panarama asta de Narcis îmi pare rău.Eu dacă aș fi fost în locul lui aș fi plecat din noaptea aia din țarălaughing

| annammaryya a răspuns:

Mda Adrian Tutu asta nu e un talent. Rapperi din acestia intalnesti al orice colt de strada dar in schimb alti care chiar meritau sa castige cum ar fi :Trupa Ballance, Medea si alti si Iustin dar la el poate isi pierde vocea in 2-3 ani fiindca i se poate ingrosa.

IN ORICE CAZ LA MINE ADRIAN TUTU ERA PRINTRE ULTIMII CA TALENT!

| Andrei32133 a răspuns:

Care vrea ma duc anul viiitor cu trupa de breackdeance new style cine vrea sa ne votezewinking