| utzuman2006 a întrebat:

Bula propune in sedinta Guvernamentala sa se construiasca apartamentele fara WC-uri. Intrebat cum se vor repartiza aceste locuinte, Bula a explicat:
- La parter bagam oltenii ca astia se caca numai dupa casa;
- La et. I bagam pensionarii ca astia tot ce fac duc la laborator sa vada cat mai au de trait;
- La et. II bagam curvele ca astea se caca toata ziua una in gura altora;
- La et. III bagam Politia ca astia baga orice **** la dosar;
- La et. IV bagam Justitia ca stie sa faca cacatul praf;
Iar daca blocul are mai multe nivele, dela et. V in sus bagam restul populatiei care se caca in politica Guvernului.

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Andym, Oliana si eu vreau sa fim vecini de apartament la 5, sunteti de acord?

| ΔH a răspuns:

Vreau sa rezerv un loc la etajul 5 big grin
De preferat la etajul special celor care se kk pe Taxiceanu (Tariceanu)

| utzuman2006 explică:

Ma bucur ca voi avea vecini ca voi la etajul cinci happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@andym, te-ar deranja sa fim vecini de apartament, la 5?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@constantaproca, abia astept! happy

Răspuns utilizator avertizat