| Kalla a întrebat:

Bun,cred ca TPU o sa fie cu mai putine intrebari acum ca a venit vara cu examene pentru unii si distractie pentru altii.Eu am intrat deja in vacanta si acusi vin in Romania (eu sunt locuiesc in alta tara tongue ).Voi ce faceti vara asta?

15 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Mănânc, dorm, mănânc, dorm...

| Ashadow a răspuns:

Ma screm sa ignor viata.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

O să dorm, o să mănânc, o să mă uit la anime, o să citesc manga, o să omor şi probabil mai ies pe afară, când mă obligă tata. Iar atunci caut o bancă şi mă pun să dorm, arătând ca un boschetar.
Palpitant, nu?

| Kalla explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Depinde,poate fi si amuzant laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

N-ai uitat nimic?
puppy dog eyes

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ah, da. Ascult Vocaloid.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Altceva?sad

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Kalla):

Mda... Mă uit la toţi idioţii din jur când încerc să dorm pe bancă. Poate iar îi aud pe copchii ăia: "Şi felinar pasează lui smochină. Iar smochină dă gol în poarta lui Red bull" apoi se găseşte unul: "Eu nu mai vrau să am numele de capac!"

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Hm. nimic. Cam atât, cred.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Asta faci toată vara? Păi și eu?
*fuge plângând și cade pe scări rupându-și mâna stângă*

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Am vrut doar să te necăjesc puţin puppy dog eyes
Normal că vei avea şi tu un rol important în vara mea puppy dog eyes

| Seducatorul a răspuns:

Pun la cale sa sabotez guvernu;

| Kalla explică (pentru Seducatorul):

Sunt cu tine! Eu vreau colectia de peruci a lui Basescu.

| Bia001 a răspuns:

O sa dorm toata vara

| SteffyBelleSteffyMee a răspuns:

O sa calatoresc prin Furnicezia impreuna cu prietena mea Patrocla de Bomania. O sa descoperim cum se inventeaza pamantul si o sa ne luam o Dacie Rogvaiv-a si o sa speriem sperietorile de nuci. rolling on the floor