| TatSergiu a întrebat:

Bun in cazu asta nu conteaza... sal lasam pe ncfu sa isi bata joc de noi!

6 răspunsuri:
| SaintJimmy a răspuns:

Prin acest comic dai dovadă de atâta inteligență, oh. Chiar am râs când l-ai făcut pe NoChanceForUs să pară că e fan Justin Bieber. You're so smart, man.
Acum, serios, nu are el nici o vină că faci comicuri de căcat, cu replici/grafică/story varză și nu poate decât să le critice. Dacă vezi orice critică [,] ca fiind "bătaie de joc cu litera K de la Kilogram" atunci ar trebui să faci un comic de ăsta în care să îți exprimi frustrările pentru oricine îți spune adevărul o.o. Get a life, kid.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

NoChanceForUs are vreo vina ca faci /faceti comicuri de cct?

| monstrulet a răspuns:

Funnylaughing

| Kittynika a răspuns:

laughing
Epic fail

Răspuns utilizator avertizat
| FuckYeah a răspuns:

Da nu vreau

Întrebări recente