| Speed99 a întrebat:

Bun, sa va zic la fiecare defectele :
Ani = Tenelovele
Bless = Tenelovele
Verutza = Tenelovele
Styaos = Tenelovele
Exceel = Tenelovele (erai mult mai amuzant exceel, inainte)
Ww2expert = Tenelovele
s.a

Sincer sa fiu, singurii care au supravietuit perioadei asteia, si au ramas amuzanti sunt Ashadow si eu. Nu vreau deloc sa ma laud dar, nu am spus niciodata cuvintele astea pe un SITE PUBLIC : "te iubesc", "te plac", "hai sa facem copchii impreuna", " *kiss* ", " *hug* ", "am amanta", "nu te mai plac", "nu te mai iubesc", "divortam", "te-am visat azi-noapte", etc etc etc... Mi-e imi e si rusine sa spun asa ceva la oameni pe care NU I-AM VAZUT IN VIATA MEA!
Va purtati ca un copchil de 9 ani care nu a avut niciodata prieteni si e forever alone si vine aici sa se laude cu "romantismul" lui.
Sper ca acum v-am mai deschis ochii...
Cine vrea ca T/A-ul sa fie cum era prin ianuarie-februarie!? *se aude greierul* EXACT! Daca vreti atata romantism ducetiva naibii pe D/S si vorbiti despre sex!

Si da admin, acum poti sa imi stergi intrebarea!

17 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Ne iubim, asta-i tot! Asa-i Verutza?puppy dog eyes
Si,da,acum admin poate sa iti stearga intrebarea. laughing

| єχcєєℓ a răspuns:

Deja ți-am dat mesaj în legătură cu părerea mea.

| єχcєєℓ a răspuns:

Apropo.Știți care e defectul lui Speed? Mereu spunebig grina admin acum poți să-mi ștergi întrebarea.Te crezi mare și tare și paranormal ca și când ai premoțitii și adminul îți va șterge întrebarea doar pentru bunul placdevil

Vă mai spun odată.Mi-e dor de glumele proaste ale GroparuluiVesel, cum zicea el mereu groapa veselă și alte din astea.

Oricum, orice ai spune Bless nu va renunța prea curând ei bine pentru că e Bless și cum ai spus și tu e ciuda și toți credeam că e fată și na nana lucruri în comun, ceea ce am ajuns la concluzia Cătălinei:Yes Claude! Deeper!
Are sens ce spun? Da eu cred că da.
єχcєєℓ îs back YO! Happy? Eu sunt, că nimeni nu a avut curajul să-și spună ofulbig grin

| W3R4 a răspuns:

Si tu de ce ai luat totul chiar asa in serios?
Pana la urma eu nu voiam nici o telenovela, si stii bine cine a inceput toata povestea cu "povestile t/a".
Hai, a inceput unu, al doilea...al 30-lea!
A, si persoana care a inceput aceea chestie (tu o cunoasti foarte bine, cum am mai spus), nici macar nu mi-a cerut permisiune de a ma baga in povestea ei de c***t.
Iar chestiile cu "te iubesc","hug", si ce ai mi-a zis tu acolo sunt doar simple glume.Acum sincer, ce intrebare amuzanta mai vezi pe t/a?
Nimic! Doar Bless si Polaris mai inveselesc categoria cu comicurile lor, in rest...

| αɴι28 a răspuns (pentru W3R4):

Adica insinuezi ca povestile mele sunt de c****t.Bine,bine.

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

Da exact, cred ca asta crede toata lumeawinking

| W3R4 a răspuns (pentru αɴι28):

Te simţi?
Ai văzut cumva că-ţi pomenesc numele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru W3R4):

Bineînţeles că se simte... Cine altcineva face poveşti mai de c***t ca ale ei?!

Bine măcar că e conştientă de asta.

| W3R4 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai să apreciem şi noi măcar sinceritatea ei. laughing

| ww2Totenkopf a răspuns:

Nu imi plac telenovelele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu vreau sa ma gandesc ce ziceai despre tine daca voiai sa te lauzi.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Parcă nu mai intrai pe T/A
thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

"Oricum intru din ce in ce mai putin la T/A, pentru ca nu imi place deloc ce se intampla aici in ultima vreme". Mai putin nu inseamna deloc.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred că o să stai de acum ceva mai mult. Apele încep să se adunewinking
Dacă știi ce vreau să zic.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Sincer sa fiu, singurii care au supravietuit perioadei asteia, si au ramas amuzanti sunt Ashadow si eu. Nu vreau deloc sa ma laud dar, nu am spus niciodata cuvintele astea pe un SITE PUBLIC : "te iubesc", "te plac", "hai sa facem copchii impreuna", " *kiss* ", " *hug* ", "am amanta", "nu te mai plac", "nu te mai iubesc", "divortam", "te-am visat azi-noapte", etc etc etc... Mi-e sincer imi e si rusine sa spun asa ceva la oameni pe care NU I-AM VAZUT IN VIATA MEA!
Daca te gandesti oleaca mai logic, mein freund, tocmai ce ai spus cuvintelel alea in intrebare laughing.

| Crâstoşelul a răspuns:

sad. Eu nu sunt amuzant?

* se dă cu capul de perete *

| MaryWhiteRose a răspuns:

Telenovle,telenovele,telenovele,zici ca sunteti bunica'mea straight face.

Întrebări recente