| lovelovelove a întrebat:

Bun venit la "sa gatim cu alexandra" azi facem pufuleti deci mergem la magazing luam o punga de pufuleti, venim acasa, o desfacem, si mancam [voi decideti daca va spalati pe maini inainte]

7 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Wtf?laughing Am so incerc si eu.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Iti bagi joc de mine?rolling on the floor

| NoName0011 a răspuns:

Chiar nu stiam, ce complicatsad, poate voi reusi tinem pumnilaughing. O reteta foarte dificilasad

| adapurple a răspuns:

rolling on the floordar nu ne-ai spus cum se mananca sau cum se desface, dar cel mai important: sa ne spui cum sa mergem la magazin, cum ai putut sa uiti de aceste lucruri esentiale?

| KaKa_2508 a răspuns:

O reteta foarte complexa as putea spune thinking

Răspuns utilizator avertizat
| Sakura_4185 a răspuns:

Multumesc alexandra #:-s
reteta asta am cautato pe tot netu', daca nu erai u nu stiam ce sa mai fachee hee

Întrebări recente