| ww2Totenkopf a întrebat:

Bun venit la stirile T/A.
-Polaris isi bea laptele cu cacao.
-PresedintaSwetland,in timp ce il scobea in nas (cu o lopata) pe RECTIFICATOR, a decoperit orasl pierdut Atlantida.
-In urechiusele lu` Deskry s-a descoperit o mina de aur, din nou.
-Ayako tot nu stie unde a isi puna silicoanele.Asteapta sfaturi de la voi.
-In Afghanistan, soldatul ww2EXPERT a fost ranit de o soparla in calduri.
-STYAOS si exceel intemeiaza o gradina zoologica cu animale teribil de ciudate.
-Speed99 a castigat premiul 1 la concursul cartofilor, cu cartoful sau de 50 kg.
-Intrebare:
Blesss nu mai intra pe T/A deoarece:
a)Nu are net.
b)A fost rapit de arabi.
c)A fost mancat de Verutza97.
-Ashadow a evadat din inchisoare, datorita gardienilor ``bine antrenati``.
-Musique face dulceata de melc tubat/masturbat.
-Se pare ca Zurick este o fantoma.
-AlexaAlexa a comis o pornucidere cu amantu` sau Lucifer.
Pauza.
*Se ridica furios*
No haideti aici teletubbies!
*Purici pe ecran*
Gata pauza.
-STYAOS o bagat ieri un cutzat in ww2EXPERT.
-Compana durex lucreaza la o gama noua de prezervativ*.
Cam atat pentru azi.
*Poate sa imi scoata cineva cutzatu` asta?*

31 răspunsuri:
| Aiwendil a răspuns:

Pana si la Capatos e mai interesant sa ma uit decat sa citesc stirile voastre.

Întrebări recente