| Ani28 a întrebat:

Buna,am auzit ca exista,pe TPU,la T/A,un user pe nume Cretaker, care face comicuri...cum sa le zic, misto.Imi puteti da link-urile? Da,stiu ca le pot gasi la el la intrebari, da' mi-e sila sa caut tongue Deci cine da toate link-urile primeste funda

6 răspunsuri:
| SomebodyWhoIsHere a răspuns:

Nu imi trebuie funda, si Cretaker s-a lasat. Daca stai sa cauti la intrebari ia ceva.Ai pierdut vremea lui.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Sunt toate la intrebarile lui:
Http://www.tpu.ro/utilizator/xfxj-1/intrebari/
O zi buna!

| Fridăm a răspuns:

Permite'mi să te corectez. Făcea*. Nu mai activează pe site, deocamdată. Întrebarea a mai fost pusă, uite aici link'ul : http://www.tpu.ro/......le-sincer/

| GiAnca a răspuns:

Si mie mi-e la fel de sila sa caut.

Întrebări recente