| anonim_4396 a întrebat:

am avut un vis tare ciudat azinoapte...era,ca eu m-am batut cu o fata din scoala care e pe cls 6-a si eu in 7-a dar ea nici macar nu ma cunoaste de fapt ea e cea mai populara fata din scoala si na ea nu ma cunoaste ca nici macar nu ies afara in curte adica ies dar de mai putine ori in fine ea cica stie sa se bata si noa cand ne bateam in visul meulaughing am loat-o de brat si am trantit-o de pamant...nu stiu ce semnifica asta poate stiti voi dau fundalaughingnu stiu despre voi da mie chiar mi se pare ciudat
p. s:dupa aceea ei ii era frica de minelaughing

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce Vis Ciudat.tongue tarebig grin

Apache
| Apache a răspuns:

Inseamna ca asta nu o sa se intample niciodata asta
in realitate ea o sa te umileasca si o sa te bata
visu asta a fost o dinta a subconstientului tau! adica probabil ca iti doresti sa fii populara si in centrul atentiei!
...in realitate probabil ca ti-ai fi luat-o rau!

| Geanina a răspuns:

Mda. si eu de obicei am vise foarte ciudata, cu persoane pe care nu ma astept sa le visez. Dar eu nu le interpretez niciodata oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum a zis si @apache; si eu am niste vise fooarte interesante, ce n-as da eu sa fie adevaratelaughing

| BlueRose1 a răspuns:

Bine visul tau e f tare si eu am vise asa ciudate vorba lui @ilove ce nas da sa fie adv laughing

| rockelle75 a răspuns:

Presupun ca la un moment dat ai fost geloasa pe ea [s-a combinat cu baiatu care iti placea etc.]. Si poate ati avut un sentiment de "telepatie" thinking si poate a visat acelasi lucru. Sau vreo colega de-a ta care e prietena cu ea i-a zis ce ai visat si s-a speriat laughing funda?