| GoodLuck10 a întrebat:

Buna happy Am o mare problema. De vreo 3 zile ma tot bantuie o fantoma care seamana cu Fuegoo si canta Impodobeste mama bradul...
Dau funda celui care ma poate ajuta ( mentionez ca am 13 ani).

Răspuns Câştigător
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Nu are cum sa fie reala, fetele si un coleg se joaca si baiatu e Fuego..bine incearca sa ignori, sau incearca sa faci ceva sau spui daca accepti e imposibil nu stiu sa explic offf dar incerc sa te ajut asta cu Fuego ignora-l... FUNDA? o si nu baga in seama ce nu tebuie, nu stiu sa explic bine ok? deci Ia impodobeste-l tu ma

8 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Da-i Log-out bradului.

| DNSK a răspuns:

laughing)) adoarme connecte'r si se trezesc fuego si hrusca! deci tot ce-i posibil sa t bantuie

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Si eu am 10 ani

| OskarRM a răspuns:

Cheam-o pe Irina Loghin să i-l împodobească.

| floriasdfg a răspuns:

Da,chiar ai o mare problemă. nu vei scăpa prea curând de Fuego, nu te va lăsa în pace până când nu împodobeşti bradul ăla.

| mishuzuchan a răspuns:

laughing))) daca vrei sa scapi de fantoma chemi multe foarte multe babe laughing)) iti garantez ca se plictiseste de dat autografe si pleaca

| georgina18 a răspuns:

Deci spune-i ca nu a venit craciunul inca. sa te caute mai tarziu laughing!winking :* laughing)))))