| deeaea a întrebat:

Am o mica >prtoblema
Am un hamster mazin la webkinz dar nu imi functioneaza jocul.
Stie cineva de ce?

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica nu ti s-a creat contul sau ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam ca trebuia sa il descarci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa descarci unity web player, ca sa functioneze, si apoi, eu am avut problema asta, poate o fi si la tine la fel, erau troieni nedepistati de antivirus in calculator, care nu lasau jocul sa functioneze.cauta un program antitroian, si da o curatare.
dupa asta la mine a mers foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am unul numai ca imi merge jocul dar nu stiu cum sa imi fac cont!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-i faci cont la magazinul de coduri! cred?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi functioneaza jocul.incep sa cred ca site-ul cu hamsteri e stricat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este din cauza ca nu t-eai logat la hamsteri mazin.Trebuie sa mergi la hamsterii mazin si sa dai logare permanenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa descarci un program

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge pentru ca trebuie sa ai un contul si sa dai pe magazinul de coduri si scrii codul de la hamster ii spui daca vrei fata sau baiat si gata merge sper sa te ajute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am descarcat UnityWeb Player-ul care mi l-au dat ei si chiar inca unul, versiunea 2. 6. 1 si tot nu a mers! Ce unityweb player imi trebuie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

da ca ti-l fac eu

| deeaea explică:

Deci pot duce hamsterul in cas ala plimbare in parc sa ii dau sa manance d etoate dar nu pot sa joc jocul hamster mazin

| Sil_4528 a răspuns:

Dar ce ti-a ascris deea