| Antoonel a întrebat:

Am o problema cu messnegerul. Am descarcat un "program" si cand iese cineva zice a iesit altu, cand intra spune: o intrat unu etc. Cum sa il dezactivez? Ca la adaugara/eliminare programe nu e! Fundapuppy dog eyes

7 răspunsuri:
| Mişaaa a răspuns:

Domnule Alexandru Lovin, cu tristeţe vă anunţ că...

Ai greşit categoria, boule!

| CautNume a răspuns:

Daca dai "Logout" la TPU se rezolva problemawinking sau daca inveti sa citesti si o sa stii la ce categorie sa intrebitongue

| HepiBăluns a răspuns:

Mergea si un `scuze pentru categorie`.

Si in legatura cu problema ta, mi se rupee...

| CrazyLife a răspuns:

Mama aici " Trivia\Amuzante" Nu "informatie utilitare" Lol straight face

| Zangetsu a răspuns:

E un virus, trebuie reinstalat windowsu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trivia/Amuzante? Dooh...

| Antoonel explică:

Scuze pentru categorie sad :-s

Întrebări recente