| Love_Flori_1998 a întrebat:

As dori sa imi iau un perus, dar nu stiu daca sunt pregatita...Tocmai ieri mi-a murit perusica si vreau altul! Nu stiu daca sa imi iau sau nu. daca imi moare iarasi fiindca nu am grija de el? As vrea un baiat, verde sau albastru. spuneti-mi va rog : sa imi iau sau nu? Am 9 ani si nu stiu daca e cazul sa-mi iau iar!

3 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Mai bine nu mai lua daca nu poti avea grija de el. Decat sa ai inca unul pe constiinta, mai bine ramai fara.

Răspuns utilizator avertizat
| ghettomami a răspuns:

Copile vine zapada
la sapa cu tine
nu o sa ai tu timp de papagal

Întrebări recente