| kiss1 a întrebat:

ce credeti voi despre Domnul Kat din desenul acela animat?
:d

Răspuns Câştigător
| pengu a răspuns:

Bunahee hee
de obicei trag cu urechea si cu ochiul la tv cand se uita frate'miu la desene laughing) si mi se pare foarte amuzant pisoiul ala...mai ales cand face fetele alea de la sfarsit cand e invins de Cup (sau cum se scriebig grin) sau cand se straduieste foarte tare sa construiasca obiectele alea ciudate pentru eliminarea baietelului laughing)))))) e tare draguttongue

10 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Cred ca nu e asa rau.adica doar vrea sa duca niste mancare pe planeta lui, nu?
Te pup:*
pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Vero1996 a răspuns:

E comic.Ma amuza toatele chestiile pe care i le face lui Kuplaughing

| medex3 a răspuns:

Am 14 ani si recunosc ma uit la desene de cand ma stiu laughing)blushing. Domnul Kat este absolut superblaughingRautatea lui este de neegalat

| fluturas a răspuns:

Pe mine ma enerveaza x( nu stiu de ce dar ma doae capul cand ma uit la desenele alea laughing ( se uita fratele meu si ca vreau ca nu vreau, trebuie sa ma mai uit si eu )tongue
atata nedreptate...laughing

| mihaip1 a răspuns:

Ce aveti ma cu bietul motan? Ce sa faci a prins trenul gresit. vroia sa ajunga pe marte si a luat orient expressu.si a ajuns in america... apoi a venit un regizor si l-a intrebat daca nu vrea sa faca un serial.si pana la urma el doar vrea sa trimita mancare pe planeta lui.si sa il distruga pe Cop desigur...

| Adredemesconf a răspuns:

Da dar vrea sa-l distruga pe kup pentru ca nu-l lasa sa duca mancare pe planeta lui.

| Reew a răspuns:

Sincer...pe mine si personajul si desenu in sine ma enerveaza la culme!:d

| babygyrl a răspuns:

Personajul meu prefertat din desene. E cel mai comic, imi place fff mult. Tu ce parere ai?

| oanna_7222 a răspuns:

Imi plac sunetele scoase de el rolling on the floor