| PrettyDollRock a întrebat:

Ce parere aveti despre:
http://i.imgur.com/n8rRC.png
http://photos4.hi5.com/0138/252/235/WJwVif252235-02.bmp
http://photos3.hi5.com/0143/338/370/6C3g.G338370-02.bmp
OMG!
Nu ca n-ar incapea pe site dar sunt malefici.
Am dovezi:
http://photos1.hi5.com/0141/621/272/HHqxJm621272-02.bmp
Dar de ce ma mai chinui? Convingeti-va
http://www.tpu.ro/utilizator/clmj
Ce ziceti sa ii suspendam?

13 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Eu deja am trimis către admin ceva, așa că... big grin... la și avertizat, asta mi-a spus adminul.

| LoL a răspuns:

Nu pot sa cred JustinBieber are 104 rasp amuzante si doar 92 stupide.hai sa i dam stupid la toate raspunsurile(20 ori 200000000...000 utilizatori furiosi =... 0000000000)

Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca punctele de suspensie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "..." si "...", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

@JustinBieber vrei motiv? acum 5 minute ai injurat-o pe pastila

| FucktheSystem a răspuns:

Aolo de ce ai dat link de la profilul bestiei? Vrei sa ma omori aici?
Cat despre restul link-urilor, ce poti sa le ceri obsedeatelor, ele traiesc in lumea lor.

| DudaYeah a răspuns:

Fatuca asta "JustinBieber" face ca la reclamele de la teleshopping : de ce sa fiti intregi la cap? de ce sa cititi? mai bine ascultati jb. e pe gratis, dar o faceti pe propria raspundere.
a plecat ladyj si a venit asta... OMG!

Răspuns utilizator avertizat
| Rebeca2911 a răspuns:

Mai nou, ne terorizeaza ca suntem "neobsedati" de Gaystin! Whoooaaa man! O.o

| Zmeura a răspuns:

Inca nu. ne facem si noi planuri malefice:d

| Musicmakesmefree a răspuns:

Cidata asta e de 1 zi pe TPU si deja da dovezi ca e sarita de pe fix si mai e si surda.Pun pariu ca la urmatoarul raspuns o sa ne povesteasca CUM SE MASTURBEAZA CU POZA LUI JUSTIN BIBERON. Specimene de-astea sunt cu sutele.Se inmultesc ca iepurii.Trebuie sa luam masuri rapid! Nu vreau sa fiu indragostita de unu care arata de parca ar fi femeie!

| Musicmakesmefree a răspuns:

PrettyDollRock sa stii ca in raspunsu meu vorbeam de JustinBieber nu de tine.Imi pare raw daca s-a inteles altceva si nu sunt fan Justin Biberon si nu am nimic cu tine

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am dat si eu o tura de stupizi, ca sa nu zica ca is zgarcita