| AnneK a întrebat:

happy Circula acum ceva timp pe Facebook un clipulet animat cu un tip care la inceput isi arata camera plina de trofee si medalii, si avea note bune, etc. si dupa incepe o manea si zice "Bag ***! Imi poate da careva linkul sau sa imi zica cum se numea?happyMersi.

Răspuns Câştigător
| Adyizdroid a răspuns:

In sfarsit l-am gasittttt http://www.youtube.com/watch?v=ZxBVri3h4jk funda?:D

| AnneK explică (pentru Adyizdroid):

Vaiiii

| AnneK explică (pentru AnneK):

Mersi mult

| Adyizdroid a răspuns (pentru AnneK):

Mersi pentru fundabig grin

5 răspunsuri:
| AnneK explică:

Am incercat sa pun si niste pupici dar vad ca nu m-i le posteaza.

| AnneK explică:

Cu placere :*

Întrebări recente