| fly4love a întrebat:

cunosc multe fete bunete si se vopesc blonde. dar blonde pana acum nu am vazut sa se vopseasca bruneta,, atunci daca am face un calcul ar fi mai multe brunete? poate voi stiti invers... va dau si funda la un raspuns bun!

6 răspunsuri:
| sabilopod a răspuns:

Si eu sunt blonda si vreau sa ma vopsesc verde!

| Zendaa a răspuns:

Adica mai multe blonde...eu sunt blonda si vreau sa ma vopsesc satena, probleme?

| AndreiRevine a răspuns:

Nu,deoarece brunetele sunt naturale, iar blondele tot blonde raman!

| Element25 a răspuns:

Eu stiu cateva brunete care sau vopsit blonde.majoritatea se fac blonde ca cica arata mai mistolaughing toate is nebunee dupa parul blond.
Eu am parul' saten inchis aproape brunet da daca mas vopsi mas face albastra cu o nuanta de alb. Deci fiecare se vopseste cum vrea, sau raman la culoarea naturala.

| DewLoWoofy a răspuns:

Eu nu sunt blonda, sunt satenablushing:]] sh pe strada vad sh blonde, sh brunete :]]. Ma gandeam ca la 14 ani sa ma vopsesk blonda, ca mi-a spus o coafeza ca mi'ar sta bine, ptk am ochii caprui inchis day dreaming

| fly4love explică:

E vorba de :... dintre blonde si brunete! cunosc multe brunete care s-au vopsit blonde! dar blonde din cate cunosc pe nici una nu am vazut-o sa se vopseasca bruneta! de o vreme incoace vat tot mai multe blonde...

Întrebări recente