| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata!
Cine a fost primul barbat care a spus : "e nevoie de o femeie in casa "? laughing

Răspuns Câştigător
| cheloo74 a răspuns:

Ha, ha, ha! E tare asta. Va zice lumea ca-s misogin. Stiam poanta de demult. MESTERUL MANOLE!

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu stiu, dar la fel ca cel care a pus carciuma in drum, ala n-a fost om nebun.laughing

| Razvan a răspuns:

Fernando de la Caransebesrolling on the floor

| BUBULINA a răspuns:

Te-ai gandit toata noaptea la intrebarea asta...happy

| mircea a răspuns:

Unul inconstient, care sigur nu stia ce-l asteapta!

Răspuns utilizator avertizat
| Klara a răspuns:

Dan Diaconescu. A avut nevoie de o femeie in garsoniera, si asa a aparut clarvazatoarea Ildiko.
Apoi.Tolea Ciumac..."e nevoie de o femeie in tomberon" si asa a aparut Magda Ciumac.
Apoi Madalin Ionescu: e nevoie de o femeie in transa- si a aparut Roxy Manelista

| dorinaugustin a răspuns:

Amuzant... ce ne faceam noi astia fara voi femeile? laughing

| DeMentaa a răspuns:

Mos craciun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adam, la vreo 5 minute dupa ce a fost creat.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bubu-lina te-ai trezit cu alicele in buzunar?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca era travestitrolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Onuztu un nou Casanova?

| dolynos a răspuns:

Cred ca barbatul "care s-a saturat sa traiasca in liniste".

Întrebări recente