| sweetgirl pink a întrebat:

eu cu prietena mea cea nebuna de fiecare data cand mergem la plimbare sh vedem niste baieti(draguti)incepem aman2 sa zicem:uite ft ce bunaciunehee heeeram odata ca mama sh cu ea sh am trecut prin fata unor baieti h noi am uitat ca era mama ca noi sh am inceput:uite ft c bunaciune e ala ca gluga sau chestii d genulaughinga stat mama 5-10 minute sh a ascultat ea c ziceam.baietii erau p o bank aproape de noi sh deodata nebuna d m-am l zice:baietilor uitati c bunaciuni aicilaughingdeci am ras in ziua aiarolling on the floorrolling on the floorsaracii baieti nu mai stiau c sa zic(mna le zisese mama)rolling on the floorsh de la faza aia un baiat a aflat id noastre sh am inceput sa vbhee heeacum suntem in gask cu ei sh asta chiar cu ajutorul mamei(care a zis ca nu voi avea prieten neverrolling on the floorc credeti oare daca i spun de prietenul meu va fi de akord?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BruneTTe a răspuns:

Foarte foarte tarelaughing
Ai o mama "de gasca" sa spun asa si moderna. Alte mame, daca ar fi auzit ce vorbiti ar fi inceput sa comenteze.
E bine sa stii ca te poti baza pe ea daca in viitor nu vei avea curajul sa abordezi vreun baiat.
Si da, spune-i linistita de prietenul tau, sunt aproape sigura ca nu va avea nimic rau de spus. Daca le-a spus unor baieti necunoscuti de bunaciuni laughing nu cred ca va avea ceva impotriva prietenului tau.
Succes!

| emm a răspuns:

Cat de tarelaughing
nu cred ca ar zice nimic, cred ca e de trebuie mama tawinking
ai noroclaughing
mama facea ca trenu' in garalaughing
oricum tare intamplarea astalaughing

| Fetita a răspuns:

Ar intelege, mama ta pare de gascahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super mamă! Spune-i. Dacă se enervează e vina ei thumbs up.

Întrebări recente