| syd2 a întrebat:

Faceti lista cu dueluri 1 VS 1 dintre urmatorii useri (de exemplu Karima VS Kama etc )
Dante, Potato, Karima, Crompi, LDR, Hyouka, Suck, Sleep, Zombalau, Fabulosu, Sleep, Sweety, Atsu, Vaporu, Freak, Depres.

34 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Faina asta...
Atsu Vs Dante
Suck Vs Sleep
Freak Vs Vapor
Karima Vs Killy
Kama Vs Sweety
LDR Vs Killy
Hyouka Vs Depress ...ai dat numar par... trebuia sa pun asta.

| KillMePlease a răspuns (pentru RainmakerX):

cum LDR vs Killy?
nu-s aceeaşi persoană?
surprise
OMaGa...
am trăit în minciună :'(
RIP Adevăr
RIP Veaţă
RIP Eu
~~~da, mamă, sunt beată~~~

| RainmakerX a răspuns (pentru KillMePlease):

E cea mai tare lupta ever smug Iti dai seama? Eu as plati bilet ca s-o vad rolling on the floor

Inca incerc sa-mi dau seama cum a facut cantecul asta atatea vizualizari intr-o saptamana...la ce mesaj frumos poate sa transmita. sad

| KillMePlease a răspuns (pentru RainmakerX):

da
cel mai frumos mesaj
hai fetelor să ne îmbătăm, yyayy ce miştoo, uauu ce rebele sunteem hypnotized straight face
ftw
tare-ar fi ca o copcilă d'asta jmek să se ducă la maică-sa...
"da, mamă, sunt beată! pentru că altfel nu îl pot uita!"
cred că i-ar da o bătaie de-ar uita şi cum o cheamă

| RainmakerX a răspuns (pentru KillMePlease):

Mda,stii cum e faza, daca esti o persoana cunoscuta atunci nu prea mai conteaza ce canti...atata timp cat ai fani care sunt "topiti" dupa tine atunci poti sa faci doar lalalalalalalaala si sa primesti 1 milion de like-uri... daca esti un individ talentat si daca nu ai niciun fan atunci degeaba il ai.
Nu, cam asa vine, nu conteaza ce canti atata timp cat o sa ai mereu copii de 10 anisori sau oameni oarecum inculti care sa te asculte.

Si da, imi dau seama ce bataie ar lua. rolling on the floor

| KillMePlease a răspuns (pentru RainmakerX):

exact

oricum, e tare faza
adică... fetiţele alea-s gen. : smug da, mamă sunt beată! ~~~şi-n mintea lor: OMG, ce faină sunt, mă dau şi eu oleacă beată p'aici...meh, mai iau un like, o aia, o cealaltă smug ~~~
cum le văd eu: ofghdh, mami, mami, nu-i spune lu' tatiii, ştii doar că glumeam maamiii, haaii, că toate fetele fac aşaa, e la moodă, maamii; nuuu, nu tragee

| RainmakerX a răspuns (pentru KillMePlease):

Si uite de ce nu intru eu pe facebook... rolling on the floor

| KillMePlease a răspuns (pentru RainmakerX):

eu n-am facebook

| RainmakerX a răspuns (pentru KillMePlease):

Mai bine asa...eu nu intru decat 1 data pe saptamana si atunci doar asa...

| KillMePlease a răspuns (pentru RainmakerX):

da' în schimb, am instagram

| єχcєєℓ a răspuns:

Nu ii stiu pe restul dar Dante e sigur cel mai puternic.

| syd2 explică (pentru єχcєєℓ):

blushing Multumesc.De ce?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru syd2):

Protagonist logic

| KamaSutra a răspuns:

Dante vs Crompulet
LDR vs Depress
Atsu vs Fabulosu
Vaporu vs Sleep
Freaak vs Potato
Kama vs Karima

Pai si dupa ce le.am facut, ce se intampla? Trebuie sa ne batem?

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Nu stiu fa ce vrei macar si dragoste rolling on the floor

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

No thx straight face

| raMLesS a răspuns:

Bă da euu? Eu unde sunt boss, tu eşti fratele meu bradăr laughing brokere.

| syd2 explică (pentru raMLesS):

Am uitat scuza-ma te rog.

| raMLesS a răspuns (pentru syd2):

laughing Ok de data asta ai scăpat.

| syd2 explică (pentru raMLesS):

Pentru mine incepi sa devii din ce in ce mai dragutlove struck love struck blushing

| raMLesS a răspuns (pentru syd2):

Bă tu sameni cu o buruiană laughing Am băut parfum, e aromat da e şi amar brrr.

| syd2 explică (pentru raMLesS):

Voi lua asta ca un compliment de dragoste. *fata zambitoare ironica in stil de baron sexy al secolului 18 cu plete albe si dinti de vampir *

| raMLesS a răspuns (pentru syd2):

Eşti fată? Omg, devi din ce în ce mai interesantă laughing.

| syd2 explică (pentru raMLesS):

Sunt fata la fel de mult cat sunt bunica lui rammles. love struck love struck esti un dragut. Si nu nu-s gay dar ma atasez de persoane.Si nu-mi pasa ca ma injuri sau ma jignesti.

| raMLesS a răspuns (pentru syd2):

Te-ai ataşat de mine? De care, din poză ăla cu ochiul roşu sau albastru? laughing

| syd2 explică (pentru raMLesS):

De ambii O_O.Dar mai mult de rosior, ar trebui flocait :3.

| raMLesS a răspuns (pentru syd2):

Adică scuturat la coa*e sau mângâiat pe p*lă? laughing
Glumesc, eşti frăţiorul meu, ce vrei să bem? Vin, Whisky, bere cu lămâie? happy

| syd2 explică (pentru raMLesS):

Whyski de ala tare, vreau sa ma imbat tare, apoi sa spun poezii de ale lui Eminescu ...sa stii ca m-ai inveselit si ma simt mai bine pe suflet datorita tie.

| LePotato a răspuns:

Si ce se intamplaa dupa ce stabilim X vs Y?

| Mieeez666 a răspuns:

Ai pus de 2 ori Sleep.
Deci Sleep vs Sleep.

| syd2 explică (pentru Mieeez666):

Chiar ca, MISTO.

| vaporwave a răspuns:

eu vs toti

Întrebări recente