| georgy10 a întrebat:

Ii rog din tot sufletul pe cei care au un program de spart parole de messenger pentru ca cineva mi-a spart parola de curand si nu pot intra... Dau fundita si o sa va fiu recunoscatoare.happy. Vreau sa mi-l trimiteti si mie.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu exista programe de spart parole de messenger. Daca ti-a aflat parola cineva o poti afla prin intrebarile suplimentare ce le-ai ales cand ti-ai facut id-ul.Alta varianta nu exista.Bafta!

6 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Dacă ar exista program de spart parole de yahoo îţi dai seama că ar fi dat yahoo faliment de mult.
Contul îl poţi "sparge", însă parola în niciun caz.
Dacă vei completa corect acest formular, vei putea reiniţializa parola de la contul tău.
https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot
O seară frumoasă!

| LucianGabriel a răspuns:

Aceeasi poveste cu programele acestea, nu exista asa ceva cei care zic ca detin un astfel de program mint.Toate parolele sunt in niste servere si daca le spargi faci puscarie. Poti reseta parola cu intrebarile secrete, daca le mai tii minte(si ar fi bine sa ti le aduci aminte)

| OnutzaFluturash a răspuns:

Nu exista program de spart parole. Si daca ar exista, crezi ca s-ar putea gasi pe Google? Daca il are cineva il foloseste numai pentru el straight face

| OnutzaFluturash a răspuns:

Denisa, poate raspundea la intrebarile secrete straight face La asta nu te-ai gandit?

| zizibela a răspuns:

Eu am intalnit un tip pe messenger care imi afla parola thinking orice parola imi puneamel o afla si mi-o spunea straight face nu a vut sa-mi spuna cum dar nici nu mi-a facut nici un rau laughing oricum am schimbat cat mai curand contul si nu l-am mai bagat in lista big grinbig grinbig grindeci exista!

| zizibela a răspuns:

Pai nu avea cum sa le stie nu ma cunostea thinking aveam intebari strict legate de mine la care nu putea raspunde!