| Izz a întrebat:

La scoala la ora de sport noi jucam(fetele) aproape mereu hambal, eu nu sunt deloc buna la asa ceva. Ce ar trebui sa fac? Niste sfaturi va rog? Dau funda(scuze. de categorie)

Răspuns Câştigător
| leonardo a răspuns:

Cine a zis ca nu esti buna? Eu cred ca nu vrei sa incerci sa joci...Nu stiu daca te-ai uitat la TV recent, dar fetele de la handbal au castigat medalia de Bronz la ultimul campionat. Si sunt toate foarte apreciate, dragute si au si o gramada de faniwinking

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nici eu nu ma prea pricep. Dar incerc sa fiu cat de cat atenta la joc. Ar trebui sa fii constienta ca toti suntem diferiti, deci nu ne pricepem la aceleasi lucruri.

| Tweetymrrr a răspuns:

Pai si eu am zis la fel prima oara.Si acum m`am obisnuit.Sunt buna in poarta, dar si ac atacant.
Sfaturi:
IIncearca tu singura acasa sa exersezi la o poarta prin diferite metode.
Joaca`te si tu mai mult cu fetele care stiu
Cere sfaturi profesoruloui(ca de aia e prof. sa te invete el si tu sa progresezi)
De ce? Nu cred ca`ti va fi greu.Nu exista "nu prea ma pricep" ori te pricepi, ori nu te pricepi(fiindca nu vreihee hee)
BaFthA~!

| vladutz00 a răspuns:

Sfat:scrie handball

| Sevenup a răspuns:

Bate cuba laughing
Nici eu nu le am cu handbalul oh go on, dar astazi nu mi-a pasat deloc laughing ma bagam peste fete pe acolo, saream, dadeam la poarta (eu nu dau tare deci nu prea dau goluri) si chiar pot spune ca e amuzant.
A fost prima oara cand m-am obosit si eu la sport si am fost surprinsa sa vad ca ma pricep cat de cat.Mai trebuie exersat.
Sfat: nu te baga in poarta! :-s
Stai pe teren, sari pe acolo, sa vada ca faci ceva big grin