| LeCaras a întrebat:

Buna mai jos am sa va arat cateva meciuri si voi as vrea sa va exprimati parerea in legatura cu cine ar castiga. Ok?

1) John Cena vs The Rock vs CM Punk

2) Santino Marela vs Bastard

3)Randy Orton vs Big Show

4)Big Show vs Andre The Giant ( Lam pus la nimereala big grin)

5)John Cena,CM Punk,The Rock vs Randy Orton,Kaly, Big Show

Acestea au fost sper ca sa primesc rezultatele dumneavoastra repede si va rog FARA INJURII

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

1.The Rock
2.Bastard
3.Randy Orton
4.Big Show
5.Hmm. ar fi cam intre The Rock, Randy Orton, Cm Punk si John Cena. John Cena a inceput sa fie mult mai slab fata de cum era inainte, dovada? - a pierdut foarte multe meciuri si i-a facut pe cei ca Cm Punk. si asa mai departe sa fie foarte cunoscuti in loc sa fie el cel mai cunoscut. Atat am avut de zic, preferatul meu e Randy Orton big grin.

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Când mă uitam eu la resling, îmi plăcea John Cena. laughing)

| H0lz a răspuns (pentru Musique):

Te rog frumos sa scriem frumos, ca se iau wrestlarii de noi :-s

| Musique a răspuns (pentru H0lz):

Adică?

| hSh3ad a răspuns:

Randy Orton CÂȘTIGĂ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fără injurii, dar sunt foarte tâmpite meciurile gândite de tine.

| Urpaniel a răspuns:

CM Punk.
Santino.
Randy.
Andre.
Cm Punk.

| blooDyFox a răspuns:

1.Ma-ta.
2.Ma-ta.
3.Ma-ta.
4.Ma-ta.
5.Ma-ta, Tactu, Bunicu.

| LeCaras explică (pentru blooDyFox):

Auzi ti-a zis maicata ca te-a adoptat de la Gradina Zoo?

| blooDyFox a răspuns (pentru LeCaras):

Ti-e ti-a zis ca nu ai niciun scop in viata?

| casian12 a răspuns:

Deci
1)Jhon Cena
2)Bastarad
3)Big Show
4)Andre The Gigant
5)Jhon Cena
Iti spun din propia exprientalaughingbig grin