| AbigailCiobotaru a întrebat:

Mie imi plac mult bancurile si nu prea mai gasesc bancuri noi pe net, asa ca daca stiti spuneti-mi si mie niste bancuri tari.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| byzantion a răspuns:

Merg 4 intr-o masina, la un moment dat sare o roata,,,, unul striga, - Rooooaata wăiii,! da ceilaltisickHăiii, hăii! Xd

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci esti penal. Cum sa nu gasesti bancuri pe net? Cauta mai bine...LOL straight face

| Musique a răspuns:

Dacă tu nu găsești, atunci nici eu nu mă mai chinui.

| SmartLie a răspuns:

Cauta mai bine smug

| iHateStrike a răspuns:

rolling on the floor. Nu găsești bancuri pe net? Wtf. '' Bancuri noi ''

| Bubbles12345 a răspuns:

Stii cine a fost primul om care a pasit pe luna?
R:un somalez care se juca cu elasticul de la ciloti

Întrebări recente