| xFluing a întrebat:

Buna seara.

Astazi cand am deschis fereastra am vazut ca? (mai mult)

12 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

You, little troller. Știi că există mai multe posibilități la trolling-ul de genul ăsta, nu?
1. Editarea întrebării. Pui o întrebare gen: "În ce an sunteți născuți?", apoi jbang, troll the duds, modifici și bagi "Câți hemoroizi aveți / de câte ore ați violat-o pe mama dvs?".
2. Folosirea... mai mult. Pe care ai încercat-o, dar nu ai fost atent la detalii.
3. Trolling-ul de tip deschidere fereastră pop-up cu aceeași întrebare. Asta e cea mai tare.

| xFluing explică (pentru NOBODY):

Pleaca de aici ma casual-ule ala ii trol de c8il de 12 ani scapat in cap cand a fost nascut de taica-su.

| Pricked a răspuns:

Dac-o puneai la altă categorie, erai un adevărat troll.

Trololololo.

| suităr a răspuns:

Așa.

| Seducatorul a răspuns:

...fata din vecini ducea gunoiu'!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți curgea zăr din urechea dreaptă.

| Pinocchio a răspuns:

...umbleai beat in fata blocului.

| TheRealDaniel a răspuns:

Era un tigan afara si te striga pe numele de fata apoi el ti-a aruncat o caramida in cap si tu te-ai indragostit de el. el a zis sa sari in bratele lui, iar tu ai sarit in tomberon. mda. stiu povestea

| xFluing explică:

Mda, am incercat sa trollez oleaca da nu mi-a iesit. Ignorati va rog intrebarea si mergeti mai departe.

| Ammizzu a răspuns:

Plua cu pinguini

| OaiaNinjalău a răspuns:

Asta a fost buna :3

| StefanAlexandru1427 a răspuns:

Serios? Whoow...