| DraPraaHaarp a întrebat:

sh pan` la urma ati facut rost de id lui aleksei? baiatul ala din bucuresti care a participat la "comanda la mine" pe 22.11?laughing lasati`mi sh mie id luihappy[rolling on the floor]

4 răspunsuri:
| вυттєяƒℓу a răspuns:

Id'ul lui este : Alekksutz@yahoo.com
Si hi5'ul : http://aleksey16ro.hi5.com

| DraPraaHaarp explică:

laughingrolling on the floor sper ca v-ati dat seama unii ca am zis lka caterinq. avanad in vedere categoria la care am pus ''intrebarea''happy

| DraPraaHaarp explică:

Scuze pentru greseli
''lka''=la
''avanad''=avand
''care''=care

happy

| deviant18 a răspuns:

Omg. daca stiam ca devin faimoasa, nu ii mai refuzam pe aia care se ocupau de recrutarilaughing