| MangoGirl a întrebat:

Stiti niste sait-uri unde trebuie sa ingrijesti de un animal? Dar un animal pe care il mangai, il scoti la plimbare, te joci cu el, il hranesti cum ai avea unul viu? Imi puteti da si mie va rog? mersi

7 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Http://www.moshimonsters.com/
si
http://www.webkinz.com/us_en/
Asta, ultimul, e destul de complex [ dar e pentru copii micuti]. Acum ma rog, nu stiu cati ani ai tu. Am vazut ca varutul meu de 8 ani era pasionat de site-ul asta numai vezi ca iti trebuie un cod de pe un animalut pe care il cumperi :)

| MangoGirl explică:

Multumesc dar doream niste animale destul de... reale

| MangoGirl explică:

Dar cu pisicute?

| šρяίηģ a răspuns:

Www.adoptme.com
;) Sper sa te ajute! Have fun!

| šρяίηģ a răspuns:

Www.foopets.com Acest site este super. Mult mai bun decat adoptme.com. Totul pare real.;)