| Blackwoman27 a întrebat:

Buna T/A!
Vreau glumeee la care sa cad jos de pe scaun de ras! rolling on the floor
funditatongue

12 răspunsuri:
| lalalalallll a răspuns:

Bună Pa.
Gata bancul

| CastraveteMurat a răspuns:

Google.ro

| CautNume a răspuns (pentru CastraveteMurat):

Te contrazic! se scrie www.google.ro ca sa fie mai usor:))

| lipitoOarea a răspuns:

De atat gandit imi iese fum din creier si am mai cazut si de pe scaun.

Răspuns utilizator avertizat
| iricool1996 a răspuns:

Iti arat eu o gluma! Doi matematicieni stau de vorba. Unul ii spune celuilalt: "Hmmm...ma puteti ajuta in a efectua urmatorul calcul: 5*2465785*55246454*54?", iar al doilea ii raspunde: "Da, daca-mi sta in putere!"

| Blackwoman27 explică (pentru iricool1996):

Nu m-am prins!winking

| TheScamy a răspuns (pentru Blackwoman27):

Care-i faza

| Summer5505 a răspuns (pentru iricool1996):

Nici eu nu m-am prins

| DruggedCandy a răspuns (pentru iricool1996):

Cine a intzeles sa-mi dea 3 palmi si un pikior astept vanatailaughing deci.cine a intzelesthinking

| IrinaVew a răspuns:

Doua clatite prin desert. uneia ii cade gemul. altul intr-o noapte apare la geamul alinutei o cioara si striga "te mananc te mananc!" alinuta fuge speriata la mama ei "mama mama ma mananca pasarica" la care mama ei "scarpina-te draga mea"