| Pillion a întrebat:

Am cateva intrebari.Acum cateva zile umblam prin lucrurile bunicului si am gasit un borcan cu un creier de ceva si bunicul mi-a spus ca pot sa il pastrez.Seara eram la calculator cu creierul ala mi-a cerut de mancare.I-am dat un cheeseburger si o doza de sprite.S-a facut mare cam cat o perna si i-au crescut maini si picioare.Nu mai avea loc in borcan asa ca a dosmir cu mine in pat. Dimineata nu il mai geseam.L-am cautat peste tot.L-am gasit si a spus ca el nu mai mananca mancare de oameni pentru ca o sa creasca prea mare.M-am documentat si se pare ca trebuie sa il hranesc cu botox.Ce e ala? Poate sa ii faca rau? Dar ce se intampla daca ii fac baie creierului meu? Oare o sa moara? Am devenit cei mai buni prieteni si nu vreau sa il pierd! Si vreau sa ma ajutati cu numele.Eu momentan ii zic creieras.Are o voce asa de simpaticaaaa...

Răspuns Câştigător
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Hector von Carne.

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Devine penibil.

| Aneurysm a răspuns:

Ştii ce? Ar trebui să ţi-l pui în cap, că se vede că tu n-ai.

| umbrax a răspuns:

Hellsing

| BiancaBaby a răspuns:

Pune-i Silvester, pune-i Silvester

| DevilBot07 a răspuns:

Iti lipseste o doaga...

| anaaa193 a răspuns:

Mountain Dew, sa fie x-trem! Do the dew!laughing

Întrebări recente