| Tipa5 a întrebat:

am la scoala o colega care cum sa va spun eu : fura din atentia profesorilor mei preferati ( atentie pe care o primeam eu). incearca sa se bage in seama tot timpul. asta ma enerveaza la culme si chir nu stiu ce sa fac. va rog sa-mi dat un sfat ( nu sfaturi prostesti! ) dau megafunda+ vot ( scuzati categoria, dar cel mai des lumea intra la T/A )

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Siii, te roade invidia, a? smug

| CautNume a răspuns:

Uite eu nu "scuz categoria".

| Tipa5 explică (pentru CautNume):

Si eu nu mai pot

| CautNume a răspuns (pentru Tipa5):

Si tu nu mai poti sa citesti? Vad ca n-ai ales categoria potrivita...

| Summer5505 a răspuns:

Nu stim
du-te si intreaba la 'Adolescenti'

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Sa nu te astepti la raspunsuri serioase.
Tu esti genul de persoana cu care nu vorbeste nici dracu', pentru ca esti preferata profilor si acum ca nu mai ia fetita note pe ochi frumosi, ca a aparut alta miloaga, crizeaza ca-i scad notele si trebuie sa invete ca si ceilalti.Las-o in pace, sa vezi cum o s-o trateze aia.Sau daca nu violeaz-o in spatele scolii.

Btw...lumea intra cel mai des la T/A, dar e scoasa afara.

| Dragonel a răspuns:

1.Eu nu scuz categoria
2.Vezi sa nu pleznesti de gelozie

| danielutzudani a răspuns:

Zii ca a castigat o vacanta la Paris si asa scapi de ea macar 2-3 zile sau daca nu arunc-o de pe o stanca sau in prapastiebig grin.INVIDIOSULE!