| anonima25 a întrebat:

Am nevoie de un sfat
Credeti ca as putea sa ii spun prietenei mele cele mai bune asta:
Un prieten bun iti stie toate povestile, cel mai bun prieten le traieste cu tine

Răspuns Câştigător
| nonik99 a răspuns:

E perfecta fiindca le faceti toate impreuna... si poate nima nu stie ce puneti la cale happy

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Normal.
Dar să nu te plângi dacă te alegi cu ceva în cap, după. big grin

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Normal că ai putea dacă ai vrea. Doar nu eşti mută.

| GroparuVesel a răspuns:

Meritati sa fiti ingropate de vii.Se rezolva...

| FastAndFurious a răspuns:

Nu stiu, e drept ce spui tu, dar cam suna a repros.
Ai vrea sa nu-ti fie doar confidenta, sa petreceti mai mult timp impreuna sau doar te-a atras citatul ala?
gandeste-te bine.

| poker85 a răspuns:

Eu cred ca ai gresit categoria.

| anonima25 explică (pentru poker85):

Scuze daca te deranjeaza asa tare...