| candygirl7 a întrebat:

am o intrebare URGENTA! :
Daca ploua afara, mai trebuie sa beau apa?
Funda!

Răspuns Câştigător
| CrazyName a răspuns:

Nu, trebuie sa bei suc. Ar fi un FAIL total sa bei apa cand ploua. Mai bine du-te sa uzi masina si sa speli florile.

24 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu, nu ai voie.
Ascunde-te după frigider și halește toată ciocolata până iese soarele.

| NOBODY a răspuns:

Dacă îți curge sânge din nas e ca și cum ai fi pe ciclu?

| FucktheSystem a răspuns:

Ești blondă, eu îți recomand să bei apă doar când plouă.winking

| OnuOnulică a răspuns:

Pai logic ar fi ca da...dar practic nu laughing

| zurick a răspuns:

Nu,te duci sa prinzi apa in gura afara pe ploaie

| Neverwas a răspuns:

Nu.
Tre' sa mori de sete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te-as injura acum...

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Nu mai fa pe-a dobitoaca, poate ramai asa.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Probabil ai impresia ca acum radem in hohote pana ramanem fara aer de la intrebarea ta super-amuzanta, blondo.
Stai chill si du-te sa bei un pahar de apa.

| candygirl7 explică (pentru DomnişoaraClannad):

Probabil ai impresia ca acum radem in hohote pana ramanem fara aer la raspunsul tau super inteligent si elaborat, da, chiar asa e laughing)) si multumim ca ne-ai demonstrat tuturor ca stii engreza, chiar ne interesa... Pace :* :*

| RedheadOnTheRun a răspuns:

"Mai"? Dar cine ti-a zis ca trebuie vreodata sa bei apa? Nu trebuie! Nu asculta de ei! Nu mai bea apa! Arata-le ca nu esti o marioneta! Jos cu apaaaa! Huooooooooo apaaaa!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Doar esti "Gura-Cascata", nu?

| lalaballet a răspuns:

Da! nu e nici o legatura!

| candygirl7 explică (pentru lalaballet):

Multumesc de ajutor :* :* :*

| Anisia170 a răspuns:

Mda..si mai stam si ne intrebam ce s-a intamplat cu vechiul t/a..glumele astea care te fac sa cazi de pe scaun...

| MihneaIsBack a răspuns:

Nu!
Te duci afară cu un pahar și aștepți să-ți plouă-n el.

| alexa3000 a răspuns:

Ce legatura are ploaia cu bautul apei? laughing Stii, ai cap ca sa nu te ploua in gat deci, da bea apa laughing)))))))

| Addèx33 a răspuns:

Scoti capul pe geam si se rezolva toate. Oarecum. rolling on the floor

| Krosom a răspuns:

Aaaaa, nuuuu, economiseste. Bea din balti, este foarte sanatos si iti recomand! happy

| Troll2332 a răspuns:

Mai bine bea apa de pe tine fetita!

| Viperwing a răspuns:

Ce fel de intrebare e asta? Normal, ca doar nu-ti ploua-n gura.

| SORINss a răspuns:

De ce nu >>>>> RASPUNS DA

| hihellarii a răspuns:

Pai daca vrei sa te stafidesti .....nu straight face