| CookieșiParty a întrebat:

Am vazut ca de la inceput m-ati urat.Sunteti RASISTI(in afara de unii cu creier)! Ma urati!

Intrebare:

De ce ma urati?

Răspuns Câştigător
| WhiteWolf7 a răspuns:

te uram daca:iti place JB, esti rrom, esti manelist/a, esti stresant/a, urat/a...

5 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Pai pe mine ma enerveaza intrebarile copy-paste pe care le pui si intrebarile idioate...

| Criiiiiiiis a răspuns:

Eu nu urasc pe nimeni cu exceptia lui Jb si alte satane din astea!

| EVERYBODY a răspuns:

Ok, te urâm, da'...cine ești?

| WhiteWolf7 a răspuns:

Eu am scris ti.gan, de ce mi-a pus rrom?

| CookieșiParty explică:

Aaaaaaahh...Pai,atunci,nu aveti de ce sa ma urati! Il URASC pe JB.Nu-s rrrrrrrrrrom.Nici nu stiu ce este manelista.Nu-s prea stresanta... Urata, nuuu!

Întrebări recente