| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU as avea o intrebare...de ce cand esti pe baie si faci càchita simti nevoia sa citesti orice? eu cand nu am un ziar sau o revista ceva ma apuc sa citesc toate sampoanele si ingredientele lor, dar nu numai sampoanele, tot ce imi este la indemana si se poate citi. voua cum vi se intampla? happy

5 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Prima data cand ai zis baie, m-am gandit la cada, apoi la tipul ala care ma rog, in fine, prea complicat...Eu nu o sa me leg doar de baia in cada, si mda, stau vreo 3 ore, timp in care ascult muzica, citesc si scriu. Aburii imi aduc inspiratie.
*isi aduce aminte a-i trebuie un raspuns mai amuzant*
Eu mi-o trag cu rechinul din closet.
*si mai amuzant*
In timp ce din cada iese un curcubeu din spuma de baie
*nu ii iese*
*se lasa pagubasa*
*isi da cu sticla de sampon in cap*

| AlinaaAli a răspuns:

Atunci te golesti de toxine si iti vine inspiratia

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Il fac, ma sterg si am plecat! deci nu am timp sa-l pazesc, sa-l miros sau sa-l descant! treaba merge repedeeeeeee!

| TheDubstepMan a răspuns:

Ai auzit de ziar? o_O

| Daiiiy a răspuns:

Pai simti nevoia sa faci orice altceva numa` sa nu te plictisesti...asa fac si eu, ca e chestia ca la un moment dat nu`ti mai vine sa te ridici cand vezi ce bine e si cat e de confortabil rolling on the floor happy

Întrebări recente