| Gaciu a întrebat:

Buna TPU as dori si eu niste bancuri. La cele mai multe dau fundita.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai niste site-uri bune aici:
www.mioritice.com
www.bancuri.pufulete.ro
www.bancuriok.com

| Paun_Cristian_1993 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=p0710ukICqU sunt audio, mie mi se par bune, desi unele sunt cam dure

| AleexNC a răspuns:

Http://www.mioritice.com/bancuri/cele-mai-tari-dintotdeauna/... cred ca sunt sute aici;) sper sa-ti placa :D

| ツDiana a răspuns:

De ce francezilor le place brânza urât mirositoare? Răspuns: Într-o cameră plină de francezi, nu mai poţi mirosi brânza
De ce au francezii mustaţă? Răspuns: Să le aducă aminte de mamele lor
Care e diferenţa dintre o bunică italiancă şi un elefant?
R:25 de kile şi rochia neagră...
De ce nu cresc italienii prea înalţi?
R: Când erau copii mama le spunea întotdeauna: "Când o să creşti mare, va trebui să lucrezi singur!"...
Intr-o dimineata un rus se trezeste si vede pe fereastra americani cu tancuri pe strazile din Moscova, la care iese afara si striga:
"Freedom!, Freedom!" la care soldatul ii raspunde:
"Niet Freedoom, Hallowen!".
Medicul legist descoperă la un cadavru pe care îl avea de autopsiat o sculă imensă. O taie şi o duce acasă în formol pentru a-şi îmbogăţi colecţia personală de ciudăţenii. Soţia sa îl vede şi strigă speriată:
– Dumnezeule! A murit săracul Ionescu de la etajul trei?

Se intalnesc doi prieteni.
– Nu te-am mai vazut demult la fotbal.
– Pai nu ma lasa nevasta. Se supara si incepe cu istericale etc.
– Dar tu esti barbat in casa sau cine? Eee, pai prinde-o odata, dai pantalonii jos si fa-i curul rosu!
Se despart ei dar peste vreo doua saptamani iar se intalnesc:
– Iar nu ai fost la fotbal. De ce n-ai facut cum ti-am zis? ii reproseaza prietenul.
– Ba am facut. I-am zis ca ma duc la fotbal, ea a inceput sa tipe, am prins-o, i-am dat pantalonii jos, apoi m-am uitat la fundul ei frumos si m-am gandit: – Ce- imi trebuie mie fotbal?

La bijutier, sotia probeaza o bratara masiva de aur.
Ea :
- Ce zici, iti place?
El:
-Nuuu, te ingrasa!

Sefu’, scuzati-ma ca am intarziat, dar a trebuit sa-mi duc sotia la maternitate, pentru nastere!
- Ma crezi tampit?! Si saptamana trecuta ai venit tot cu scuza asta
- Dar ce-i nevasta-ta, iepuroaica?
- Nu…Moasa!

Bula intr-o zi ii spune mamei sale:
-Mama, ieri, dupa ce ai plecat, a venit o blonda buna acasa si tata a dus-o in camera si….
-Si spune-o cand e taicato de fata.
Trece ceva vreme si vine tatal sau acasa:
-Bula, nu ai ceva sa ii zici la mama?
-Mama, ieri, dupa ce ai plecat, a venit o blonda buna acasa si tata a dus-o in camera si a trantit-o jos cum te-o trantit pe tine postasul!

Nevasta lui Bula isi pune picaturi in ochiul sting, apoi, in cel drept si la sfirsit, intre picioare.
- Esti nebuna? Acolo, de ce pui? O intreaba Bula, siderat de
gestul ei.
- Cum de ce? Raspunde femeia. A trecut multa vreme de cind nici
ea n-a mai vazut nimic!

Vecinii lui Bula au un nou nascut. Din nefericire acesta s-a nascut fara urechi. Cand familia lui Bula este invitata la vecini pentru. a vedea copilul, tatal lui...