| krytos1 a întrebat:

As vrea sa raad putin si nu stiu cum.M-am gandit sa va intreb care a fost cel mai jenant moment ai vostu.Cel care ma face sa rad cel mai tare Ia funda. Ar trebui sa rad ceva de genu( rolling on the floor)) ) Mult noroc!

Răspuns Câştigător
| m1dn1gh7 a răspuns:

'' Cel mai jenant moment '' din viata cuiva nu ar trebui sa fie un motiv de ras, dar fiecare cu ale lui. s:
In fine, trecem peste. Eu am o gluma '' preferata'' ca sa zic asa. Look :
Intr-o zi vine Bula acasa la el cu Maria, viitoarea nevasta, sa o prezinte parintilor sai. Se aseaza ei la masa, iar Labus, cainele credincios al tatalui lui Bula, se aseaza la masa langa Maria. Peste ceva timp pe Maria o scapa un part... rusinata mai sa se bage sub masa, da de unde. Tatal lui Bula zice:
-Labus, pleaca de aici!
O mai scapa una pe Maria...
-Labus pleaca ma de aici!
Vazand ca tatal lui Bula crede ca Labus este de vina Maria mai trege una, da mare de data asta. La care suparat tatal lui Bula:
-Labus, pleaca ma dracu de aici ca se caca asta pe tine!
Sper sa-ti placa si tie, si sa razi cat am ras eu. :-).
Sanatate.

| marry95 a răspuns (pentru m1dn1gh7):

laughing)) de azi e gluma mea preferata

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru marry95):

Mă bucur. big grin

| marry95 a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Si eu ma bucur ca ai spus-o ( sau scris-o) laughingwinking

11 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Nevăr,no,no,no.

| Speed99 a răspuns:

Dar din ce vrei sa razi, puiu' mamii?
Hai, nu te mai ascunde, stiu ca ai par in anumite locuri intime si vrei sa scapi de el. smug
*nu te simti ofensat, mintea mea e perversa. Adica direct cand am citit rad, m-am gandit la, a rade parul din locuri intime sau ceva de genu'...*

| krytos1 explică (pentru Speed99):

Sa mori tu ca vreau sa scap de el :l Cinste mie ca am daca ai tu 3 ani si nai vezi de treaba ta :l Daca stafful la TPU m-a lasat sa pun intrebarea m-a lasat pentru ca nu este o p. Taci acolo fraiere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar nu te astepti sa incep sa povestesc cel mai jenant moment al vietii mele?

| MoarteaLaConserva a răspuns:

Deci dacă spunem ceva de râs, te razi.
Și dacă spunem ceva trist, te tai?

| ThatOneGuy a răspuns:

M-am **** pe langa buda si n-am tras apa

| anonima893224 a răspuns:

Poate daca o sa te tavalesti pe jos si o sa iti fracturezi osul de ras.Am uitat. Uita-te la asta:https://www.youtube.com/watch?v=ITRinmsepuo si citeste asta:Tot la ora de religie preotul:
- Bulă cum îţi închipui tu "ţara unde curge lapte şi miere"?
La care Bulă:
- Lipicioasă...
Si la final...
Profesoara de limba romana de la clasa lui Bula le da tema sa faca o compunere cat mai lunga; pe scurt, cine o face pe cea mai lunga primeste nota 10.
A doua zi, doamna profesoara:
- Cine a facut compunerea?
O fata:
- Eu!
- Cate pagini?
- 10!
Un baiat:
- Am mai facut si eu! 26 de pagini!
O alta fata:
- Si eu! 38 de pagini!
Deodata, Bula se ridica si spune:
- Eu am facut o compunere de 50 pagini!
Profesoara:
- Ia zi inceputul!
- Un calaret intra in Ierusalim...
- Ia zi sfarsitul!
- Un calaret iese din Ierusalim...
- Dar care e cuprinsul?!?
- Tagadam, tagadam, tagadam,... etc