| Gabrielle16 a întrebat:

Ce tipuri de colegi aveti voi la scoala? Gen:tocilarul, zgarie branza etc. laughing big grin

V-am pupat! See ya :*
________________
StopTheJoyKillers

Răspuns Câştigător
| BlackVeil a răspuns:

Mi-as fi dorit sa fiu iar eleva, dar s-au dus vremuriile...

Eu faceam parte din categoria tocilarilor laughing (adica mai si gandeam nu numai toceam)
Mai era categoria pupezelor. (gasca fetelor fatale, cu un singur neuron)
Categoria "copy paste". (va dati si voi seama...)
Categoria "putin creier, fotbal mult".
Categoria sifonarilor. laughing
Categoria "badass, popularitate absoluta". (pot spune ca si eu faceam parte din aceasta categorie, deoarece invatam cel mai bine din clasa)
Si mai erau umpluturile... laughing

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Mda...pai la scoala am colegi comuni, copii obisnuiti dar in acelasi timp diferiti unul de altul(rock-ari care adopta diverse tinute vestimentare asemanate stilului de muzica, unii care se cred ''emo'' dar de fapt nu sunt...altii sunt copii care nu stiu pe ce lume se afla, traiesc pentru a lenevi.Pe langa asta nu mi-e rusine sa recunosc dar eu sunt considerata ''tocilara'' clasei, asta pentru ca imi pasa de scoala si doresc sa-mi construiesc un viitor din dorinta de a obtine note mari si a intra la buget la facultate pentru ca parintii mei nu au bani asa ca altii.Am colegi care n-au ce face cu banii, parintii acestora ii finanteaza si normal ca ei au fost crescuti bine, sunt rasfatati si nu le pasa lor de invata sau scoala ca maine-poimaine ei intra la un serviciu pe pile(cu bani) insa eu va trebui sa ma descurc singura ca nu am parinti bogati, tati nu lucreaza si mami e vanzatoare, deci imaginati-va! Iti doresc o zi frumoasa!

| Anduciu a răspuns:

Ohoo...Cocalari,fata primarului, tipul care nu se pricepe la nimic altceva in afara de calculatoare, metalistii, tocilarii, cea mai buna prietena a baietilor, cei care vin la scoala cand isi aduc aminte, tipa al carei fund e considerat cel mai bun, fetele care se comporta ca la 30 de ani si sunt total rupte de realitate, cei care se trezesc doar cand toata clasa urla la ei, cel care face poezii despre Tanta, cei care ofera cel putin 10 imbratisari in fiecare pauza, etc.

| DildăuPaispe a răspuns:

Toate tipurile rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate tipurule. E un slabanog in clasa pe care noi l-am numit ratato-bataus.
Motivul?
Mereu injura lumea.Mereu incearca sa o bata (inclusiv pe mine).
Dar la fiecare bataie cu mine se mai alege cu cativa dinti in lipsa, oase rupte, etc...

| BeautyTeacher a răspuns:

-clownii[care ne fac sa rademrolling on the floor]
-masinile de copiatrolling on the floor[care nu stiu sa fac altceva decat sa copie]
-tocilariii
-masinile de barfit
-care lucreaza mult
-bff-urile
-batausii
-sportivii
-muzicienii
-care dorm in timpul orelor
-care nu fac altceva decat sa se aranjeze(fete )
-care vb toataaaa ziua
-ratatii
-popularii
-cupluri
-baieti normali
-fete normale
Sper sa ii regasesti. fundita:*?