| Yaesmin a întrebat:

Cred că m-am îndrăgostit de RAY27TM.Imi place cum gândește el.Mi se pare că are un șarm al lui.M-am uitat la profilul lui si am văzut că e din Timișoara.Eu sunt din Galați dar am o mătușa si o verișoara care stau în Timisoara si as vrea sa ma întâlnesc cu el undeva ca ma duc destul de des pe acolo.El are iubita? As muri de gelozie dacă ar avea.rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| DaCumSaNu a răspuns:

Avand in vedere ca nu stii cum arata cred ca esti doar putin disperata, eventual plictisita. O sa-ti treaca repede. Ca sa-ti satisfaci marea curiozitate de care atarna viata ta iti recomand sa-l intrebi personal pe el.

| RAY a răspuns (pentru DaCumSaNu):

Deci pana la urma conteaza aspectul fizic? Numai conteaza asa zis suflet a? Gata cu puterile pananormale feminime

| DaCumSaNu a răspuns (pentru RAY):

Tpa nu a vorbit nimic cu tine pana sa posteze intrebarea, asa ca n-avea nici un motiv sa "te placa". Poate daca te-ar fi vazut mai intelegeam, o atragea ceva la tine legat de aspectul tau. But...ea nici nu a vorbit cu tine si nici nu te-a vazut... nu prea poti sa aduci in discutie placutul asta al ei.

| RAY a răspuns (pentru DaCumSaNu):

Oricum o iei faza cu sufletul cade, fata deja mia cunoscut sufletul prin ceea ce scriu, nu crezi ca ma cunoaste deja destul de bine?

| RAY a răspuns (pentru DaCumSaNu):

De unde sti ca nu a vorbit?

| DaCumSaNu a răspuns (pentru RAY):

Daca e sa ne raportam la ceea ce scrii... suferi de tulburare bipolara, iar o persoana nu poate fi cunoscuta la un nivel cel putin decent doar prin intermediul raspunsurilor si intrebarilor de pe TPU. Nu ti-ai postat intreaga viata aici, asa as fi acceptat ideea ta.

| RAY a răspuns (pentru DaCumSaNu):

Wow mi-ai dat si tratament deja cool, de ce nu esti sincera si spui ca prima impresie este aspectul fizic nu asa zis suflet, cateodata da am povestit

| RAY a răspuns (pentru DaCumSaNu):

Ce depresi am ca sunt curios? Ce atacuri de nervozitate am?

34 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Al naibi te-ai indragostit imaginar de mine? ce romantic sa vi tu atata drum pentru mine, las ca imi trimit iubita sa te caute ca si aia e geloasa

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Ti-ai gasit jumatatea, poti fi fericit!
Pot fi nasa la nunta ta? Sau macar la primul nascut?rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pana la urma poate vei fi tu mireasa, nu vezi ca numai vrea nunta ca nu-i place sufletul meu de ingeras plus ca trebuie sa ma tratez si de tulburare bipolara si eu care credeam ca sunt un pshipoat criminal in serie am aflat doar ca omor muste cand am o reactie euforica

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu trece minut...
Sa nu te ador,
De-ar trece mai mult...
As simti ca mor.
Ce mult te iubesc...
Din suflet iti spun.
http://Versuri.ro/w/jhs1
O viata-mi doresc...
Sa fim ca acum.
Numai in brate la tine
Gasesc fericire.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Mi-ai dedicat versuri?
NUUUU, FUG din tara ca vine Yasmin si ma bate!rolling on the floor
Yasmin draga. ti-l cedez, legat cu fundita! A trecut ziua ta, nu-i bai, e cu ocazia absolvirii scolii!

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pai da tui crezi ca i le dedic? las ca o sasi cant piesa asta la nunta, yasmin numai ma vrea gata s-a rupt lantul de iubire

| DaCumSaNu a răspuns (pentru RAY):

Referitor la tulburarea bipolara... am zis "daca ar fi sa ne raportam....bla bla ai avea tulburare bipolara":
1. Era un raspuns ironic, care sa evidentieze faptul ca o persoana nu poate fi cunoscuta doar din niste raspunsuri
2. Fapptul ca unele raspunsuri se afla la poli opusi, iar tulburarea bipolara consta in schimbari extreme de dispozitie; asta m-a facut sa creez o legatura intre raspunsurile tale si bipolaritate.
3. Nu pot sa-ti pun un diagnostic cand nu te cunosc, nu te-am consultat.
Mie imi parea destul de usor de inteles faptul ca raspunsul era unul ironic avand in vedere tot ce am spus mai sus.

| RAY a răspuns (pentru DaCumSaNu):

Intro lume de ipocriti cei sinceri sunt vazuti ca anormali iar cei ipocriti ca normali, eu nu port nici o masca pe TPU asa cum sunt aici asa sunt si real, cateodata mai glumesc dar asta nu are legatura cu vreo boala, cateodata mai exagerez, asta pentru ca sunt o fiinta umana nu un robot

| justanotheruser99 a răspuns:

Unde dragoste nu e, RAY27TM e. Daca esti atât de curioasa, de ce nu ii scrii?

Răspuns utilizator avertizat
| justanotheruser99 a răspuns (pentru Decster):

Poate a auzit, dar nu e interesata, dragă. Cateodata mai trebuie sa accepți ideea ca unii prefera vițeii. Asta e, nu o lua personal.

| justanotheruser99 a răspuns:

Ai o admiratoare. S-a îndrăgostit fata de tine sau de "șarmul tau aparte".

| RAY a răspuns (pentru justanotheruser99):

E o copie proasta nu il baga in seama, cata prostie e in Romania nu totaliseaza prostia din toate cele 9 dimensiuni

| justanotheruser99 a răspuns (pentru RAY):

Sunt confuză, dar ok.

| RAY a răspuns (pentru justanotheruser99):

Sper sa numai fi confunza

| GoldenZenith a răspuns:

Intrebarea e: el vrea sa te vada pe tine? smug nebunatica mica.

| Yaesmin explică:

Tu nu ești RAY27TM.laughingLasă vrăjeală ca nu tine.laughing

| DrGoogle a răspuns:

Stati cuminti ca acus va vad ca postati iar intrebari cum ca v-a intarziat ciclu si nu stiti ce sa faceti laughing

| RAY a răspuns (pentru DrGoogle):

Ciclu virtual

| DrGoogle a răspuns (pentru RAY):

Sex virtual poate laughing

| RAY a răspuns (pentru DrGoogle):

Si ala e scump man in ziua de azi

| DrGoogle a răspuns (pentru RAY):

laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mădăd26 a răspuns:

Ia legatura cu el daca esti asa "topita".

Întrebări recente