| Yaesmin a întrebat:

Cred că m-am îndrăgostit de RAY27TM.Imi place cum gândește el.Mi se pare că are un șarm al lui.M-am uitat la profilul lui si am văzut că e din Timișoara.Eu sunt din Galați dar am o mătușa si o verișoara care stau în Timisoara si as vrea sa ma întâlnesc cu el undeva ca ma duc destul de des pe acolo.El are iubita? As muri de gelozie dacă ar avea.rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| DaCumSaNu a răspuns:

Avand in vedere ca nu stii cum arata cred ca esti doar putin disperata, eventual plictisita. O sa-ti treaca repede. Ca sa-ti satisfaci marea curiozitate de care atarna viata ta iti recomand sa-l intrebi personal pe el.

34 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Yaesmin explică (pentru Decster):

Lasa-ma pe mine ca tu o ai pe profa ta de mate cu fundul mare care vrei sa faci sex cu ea.rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Yaesmin explică:

Tu nu ești RAY27TM.laughingLasă vrăjeală ca nu tine.laughing

Întrebări recente