| princessOfcaraibe a întrebat:

cum pot sa fac si eu comicuri din alea? pls

Răspuns Câştigător
| NobodyHeree a răspuns:

Intri aici:http://imgur.com/

Bafta!

fundita?

12 răspunsuri:
| Deea03 a răspuns:

Acum chiar toata lumea este inebunita sa devina popular pe site prin aceste comicuri? Nu cred ca mai merge. Nu o sa mai deveniti la fel de populari ca si mhn24, cretaker sau lume... nu aveti talentul lor.

| Pralină a răspuns:

1. faci dsenul in paint(sau alt program de desenat)
2. faci un cont pe imgur
3. dupe creeearea contului iti scrie ceva acolo sa incacrci pozele.Alegi in ce pozitie pui pozele apoi le ordonezi daca e cazul si o sa iti arate un link iei linkul cu copy si paste si`l postezi la intrebare.
Simpluhappyhuh
?

Răspuns utilizator avertizat
| princessOfcaraibe explică:

Ilovemhn24 sa stii ca nu ai dreptate deloc. mi se pare amuzanta chestia asta si distractiva.si vreau sa incerc si eu ce asa mare scofala?

| PizzaCuCapsuni a răspuns:

@Ilovemhn24 sa stii ca si AryaRyn e talentata daca nu ai observat

| Deea03 a răspuns:

@mhn24 ok. cand smug?

| Malvina24 a răspuns:

De acord cu FathaDinVisuTau.Mai multi au talent si nu are nimic ca incearca mai multi.

@Ilovemhn24 casa de piatra!

| Loome a răspuns:

@Ilovemhn24
LOL, eu, populara?
Hmm. poate am facut TPU the movie 2. dar totusi. cretaker a venit cu ideea, iar eu doar am continuato, pentru ca e o idee geniala si chiar merita mai mult pusa in aplicare. Iti zic eu, va aparea si TPU the movie 3, dar nu ma mai ocup eu de el...
big grin
maybe si 4 si 5...
oh, ce-mi place sa visez day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@mhn24 : bro, casa de piatrasmug pot sa fiu eu nasa sau domnisoara de onoare?batting eyelashes sau macar sa botez copilulaughing)

| Deea03 a răspuns:

@mersi Sa inteleg ca te oftici ca nu e si Ilovemsk [cine stie cine vede asta si apare si asta laughing

Si dc nu ar exista [ma refer la Ilovemhn24]?!? E de treaba :X:X

Răspuns utilizator avertizat