| TheCrazyOne a întrebat:

Buna TPUbig grin Am o nelamurire sad

Ce inseamna "pussy"pe engleza?

"Pussy" stiu ca mai inseamna "pupic" sau" sarut.". dar pe engleza?

fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Xlove64 a răspuns:

DEci Pussy inseamne... vagin laughing [pi**a, pasarica (nu in sensu de vrabie laughing ) ]
Si kiss inseamna pupic/sarut

8 răspunsuri:
| Puţifer a răspuns:

înseamnă...
'' pupămă.n fund, că acolo găseşti haur ''
Ps: şi întrebarea asta e fumată

| Puţifer a răspuns:

Te scuz

| myself a răspuns:

Oke daca nu era la t/a rolling on the floor...hmm, pussy=sarut...''hi vrei sa-ti dau un pic pussy?'' app.voi vedeti ca e la t/a nup?

Răspuns utilizator avertizat
| TheCrazyOne explică:

Puţifer duma e ca eu chiar nu stiam.In dictionar scria '' pussy=pussy''...

| TheCrazyOne explică:

Scz.dar sunt obisnuita sa pun intrebari pe T'A...dar am pus-o si la D/S. big grin

| aumih16 a răspuns:

Pussy inseamna vagin organul femeiesc iar cock sau dick inseamna penis organul barbatesc

| aumih16 a răspuns:

Daca vrei iti zic spun ca la sani se zice spune atat boobs cat si breasts la sfarcuri se zice spune nipples iar la fund ass sau booty