| Quest a întrebat:

Deci, de ce nu a jucat Chuck Norris in Titanic?

Răspuns Câştigător
| dexro a răspuns:

Cum sa nu joace? Cine crezi ca a interpretat rolul icebergului?

15 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca juca Chuck Norris in Titanic, nu ar mai fi existat victime.

| DaV a răspuns:

Era racitstraight face

| Dash a răspuns:

Pai raspunsul e simplu.
Fiindca nu ar mai fi fost o Drama! Cel mai probabil i-ar fi salvat pe toti big grin

| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

Chuck Norris nu a jucat in Titanic pentru a nu se scufunda vasul mai repede.
Daca juca si Gaystin in film atunci vasul se capra in 14 de la inceputwinking

| Kazimir a răspuns:

Deoarce chuck norris e gay si nu saruta fetele...

| MikiPiki a răspuns:

Daca juca nu mai exista titanic care sa se scufunde

| Bastet a răspuns:

Se uita la filme porno

| Nimic00 a răspuns:

@NOBODY Îţi dau dreptate... Acum totul are sens...

| Ingerash a răspuns:

Pentru ca e urat si ii era scarba lu fata sa il sarute

| LastChance a răspuns:

Pt ca e prea bun pentru un astfel de film...nu`si iroseste el talentul pentru cateva premii Oscar...

| Shift a răspuns:

Pentru ca daca era Chuck Norris acolo, nu se mai scufunda Titanicul ci Icebergul, iar asta nu era in scenariu...

| Lisa a răspuns:

Pentru ca s-ar fi indragostit de cineva si Mufla ar fi avut alta mama...sau nu ar mai fi fost Mufla deloc sad.

| dannys a răspuns:

Pt ca ii salva pe toti.

| Leon a răspuns:

Pentru ca nu stie sa joace...

| pwp a răspuns:

Pentru ca Leonardo di Caprio arata multtt mai binelove struck