| UsersBoss a întrebat:

Imi plac foarte mult bancurile si as vrea sa compun si eu dar nu am idei, de parca toate bancurile au fost scrise deja. Eu am o imaginatie foarte bogata dar de data asta n-am nici o idee. Dati-mi niste sfaturi, va rog! Dau funda la cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| aalexcsanndraa a răspuns:

Sa fie ceva unic, ca conversatia dintre un caine si o pisica sau o cearta intre obiecte! Mie imi plac mult bancurile cu nebuni! Sau ar fi ft. amuzant sa faci un banc care sa arate cum un copil isi cearta parinti! Oricum succes! Eu am reusit sigur vei reusi si tu!

| UsersBoss explică (pentru aalexcsanndraa):

Nu am probleme cu scenariul dar cand ajung la punctul culminant, adica la gluma de la final nu stiu ce sa zic. Ceva care sa te faca sa razi chiar daca te chinui sa nu razi si sunt foarte rare astfel de bancuri.

2 răspunsuri:
| Junioru14 a răspuns:

Majoritate bancurilor sunt pe baza jocurilor de cuvinte
X întreabă ceva referitor la a iar Y răspunde pentru altceva b dar răspunsul de la b e amuzant pentru întrebarea a
Gandeste-te la asta