| andulovecrazy a întrebat:

Buna TPU.Nu stiu cum sa va explic. Vreau si eu niste jocuri de jucat cu prietenii. Dar nu carti, leapsa, adv provocare, etc.Va dau niste exemple :Cum iubesti un nr de la 1 la 10:1)asa si asa; 2)foarte mult; 3)mult; 4)putin; 5)deloc; 6)daca am prilej; 7)in secret; 8)din inima; 10)cand vreau(sper ca ati inteles ce fel de jocuri)dau fundita daca ma ajutati

3 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Nu am înţeles şi nici nu vreau. Sper să înţelegi tu să te cari de aici cu stupizeniile tale.

| Comy a răspuns:

Pe T/A nu oferim ajutor

Facem caterinca

| andulovecrazy explică:

Daca nu ai inteles de ce ai mai raspuns la intrebare...si nu sunt stupizeni si nu ma car ca vrei tu!