| IIIx333III a întrebat:

Voi ce ii cereti "mosului" anul acesta?

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Un sac de fericire. Si i-as mai cere, ca ziua sa fie formata din 48 de ore, ca nu mai am timp suficient, ca sa reusesc sa le fac pe toate. oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| Aero a răspuns:

Nimic! Ce vreau eu, nu-mi mai poate da "mosul" inapoi! El nu poate reinvia mortii!

| pwp a răspuns:

Sanatate si note mari in teze happy

| Doddel a răspuns:

O drujba sa-i dau jos barbaloiu` ala.

| Andutsaa a răspuns:

Pe tata acasa, credhee hee tu?

| Neah a răspuns:

Converşi

| Fifylici a răspuns:

Prietenii inapoi, dar atat timp cat ei nu vor sa ma asculte nu cred ca bietul mos poate face ceva.

| annammaryya a răspuns:

Pai sanatate, un acvariu cu pesti, un webkinz, pe matusamea varamea si unchiumio in Romania, in cluj sau in turda si ca la anul sa merg la mare

| DraPraaHaarp a răspuns:

Poi...sanatate in primul rand sh apoi succes in teze la examenele de admitere[la liceu]...sh unele chestii minusculehappy

| skiziiskiz a răspuns:

Eu vreau iubire din partea baiatului iubit, sau sa-l pot uita naibii phbbbbt ca imi distruge viataaa

| Larisukaaa a răspuns:

Ca sa fim seriosi... o chitara, niste boxe noi la calc si un lantisor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdea,"mosu"laughingpai "i-am scris deja o scrisoare". ork eu vreau net pe tel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pupic adi
cu drag ionela