| abcdefghijk1234567891011121314151617 a întrebat:

Vreau sa-mi fac cont pe club penguin, dar nu prea am idei pentru numele pinguinului. Va rog sa-mi dati idei cat mai multe. Apropo, numele sa fie pentru femele.

Răspuns Câştigător
| CookieșiParty a răspuns:

Roxy,Roxana,Lindy,Coolactrica,Misty,Deldylita,Rini,Aneluxa,Rozo,Ana,Maricia,Lilyiana,Chilyhotboyz,Crinitza,Rodilia,Ileana,Bindy,Rocky,Sisi,Mimi,Tinky,Sunnyly,Didi,Danili,Bibi,Carmen,Lalucica,Mricica,Raidy,Lory,Cristinitza,Mani.

Sper ca sunt destule de ales!

4 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Femele? ce-s alea femele?

| Cipri10012 a răspuns:

Incearca Roxi Baby Sandy...Cuty Catalina Denisse Katie

Sper sati foloseascawinkingwinkingwinking

| Alexissss a răspuns:

Lulu.,sweetlygirl.LOLA.sexypingutongue.fantasticpinguin.sper sa te ajute.:*:*:*Funda*:*:*pls:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bomba sexi smug